Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 379 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Łyżeczki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., plastikowe/z silikonu, różowe/turkusowe, 2x łyżka
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
21,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Szklanka Clarien
300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
Dostawa od 14.12.2026
42,59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Amy
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(4)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Stripe
Aksamitna, na zamek , 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Tortownica
ø 30 cm, metal
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
VDE Tivoli 1996
Bieżnik Lurex
40x180 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, ø 13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Badger Mini
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 8 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Świecznik
Ceramiczny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek Kumi
290 ml, ceramiczny, ciemnobrązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Salt&Pepper
Kubek Lunar
420 ml, kamionkowy, czarny/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Girlanda świetlna
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
Bloomingville
Świecznik Tacana
Kamionkowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Green Gate
Lustro
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(17)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Lustro Ailis
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(12)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Mata stołowa Noura
Z mieszanki lnu, odpowiednia do prania, 30x43 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Zilverstad
Ramka Sweet Memory Pearl
11x16 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra z połyskiem, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 48 szt.
Printworks
Narożniki do wklejania zdjęć zestaw
W magazynie
42 zł
0,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 48 szt.
Printworks
Narożniki do wklejania zdjęć zestaw
W magazynie
42 zł
0,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(4)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Soccer
16 szt., papierowe, 16,5x16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
2,63 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Piła
Metalowa/plastikowa, 44 cm
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Biała, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Star Wars "Mandalorian 02"
Z mikropluszu, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Newton
Zewnętrzna, wiązana, 40x40 cm
(3)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Poduszka na krzesło Sherpa
Z materiału bouclé, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vitaus
Poszewka na poduszkę Galima
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Prague
17x23 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Styler
Ramka Narvik
19x25 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Styler
Ramka Narvik
19x25 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 15x21
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Unipar
Świeca Floating Cone
Czas palenia 15 h, ø 10 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Skakanka
(9)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Hübsch
Szklanka Kiosk
380 ml
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 130 ml
(8)
W magazynie
42 zł
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Ulubione
Esschert Design
Spryskiwacz
Szklany
(217)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Bee
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny Ladybird
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Wizjer na owady Nature Trail
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
90
91
92
...
113
Załaduj więcej