Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bigso
Organizer Viktoria Paper Laminate
Kartonowy, 25x10 cm, wysokość 32,5 cm
(12)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Rex London
Szkatułka na biżuterię Cat Face
Dziecięca, 11x11 cm, wysokość 2,5 cm
(214)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premier Housewares
Popielniczka Baufort
Szklana, ø 13 cm, wysokość 6 cm
Dostawa od 29.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Abeille
260 ml
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Ulubione
La Rochére
Szklanka Libellules
350 ml
(273)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Szklanka Troquet
200 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Lola
6 szt., 200 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
49 zł
8,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Light & Living
Świecznik Morita
Na świeczkę typu tealight, szklany
(1)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Protea
Ø 9,5 cm, wysokość 43 cm
Dostawa od 21.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(8)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Blomus
Mata stołowa Lagona
Filcowa, 35x48,5 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Mette Ditmer Denmark
Serwetki zestaw Stripes
2 szt., tekstylne, w paski, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Organizer Herba
Tekstylny, 10x10 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Zestaw kreatywny Coral Reef
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, zielona, 18x28 cm
(9)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, zielone, 40x48 cm
(3)
W magazynie
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, w kolorze ochry, 40x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Essential
3 szt., z mikrowłókna, ciemnoszare, 40x48 cm
(1)
W magazynie
49 zł
16,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Stripe
Aksamitna, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(14)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Joan
Aksamitna, na zamek , z ornamentami, 60x60 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Green Gate
Serwetka
Tekstylna, kwiecista, 40x40 cm
(4)
W magazynie
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Gabby's Dollhouse
Bawełniany, 70x140 cm
(8)
W magazynie
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka Frog
Plastikowa, 1,7 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, czerwona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Mia
Aksamitna, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, niebieska, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
Dostawa od 09.11.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, czarna, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, koniakowa, 18x28 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, szarobrązowa, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, w kolorze khaki, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Nowość
Rex London
Ścierka Cherry
Bawełniana, pomarańczowa/jasnoróżowa, 70x50 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Ścierka Dog Park
Bawełniana, beżowa, 70x50 cm
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Rex London
Ścierka Festive Sausage Dog
Bawełniana, beżowa, 70x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, jasnobrązowe, 50x70 cm
(10)
W magazynie
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
(7)
W magazynie
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Orion
Fartuch My Kitchen
Bawełniany, brązowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Fartuch My Kitchen
Bawełniany, szary
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, jednoosobowe, z mikrowłókna, beżowe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Prześcieradło Oscar
Z gumką, dwuosobowe, z mikrowłókna, białe, 140x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
1
...
80
81
82
...
112
Załaduj więcej