Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 383 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(5)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Abstract Faces
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Venezia
19x24 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna
Bawełniana, różowa, 18x28 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Casa Selección
Ręcznik Simple
Frotte, bawełniany, różowy, 50x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 70x150 cm
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Rose
6 szt., ø 7 cm
(6)
W magazynie
53 zł
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 12 szt.
VacuVin
Znaczniki na kieliszki Party people
12 szt., silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Kula nawadniająca Globe
Szklana, 175 ml
(15)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus Eucalyptus
Ø 30 cm, wysokość 85 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Leggy
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 16 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Butelka dla dzieci Woodland
Plastikowa/z tritanu, turkusowa, 500 ml
(3)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Kartos
Zeszyt z długopisem Sailor Man
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kartos
Zeszyt z długopisem Swing
96 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Rice
2 szt., ciemnoszare, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Z litego drewna, LED, na baterie, 15x3x17 cm
(1)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Silly Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
52,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(14)
Dostawa od 16.10.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Joan
Aksamitna, na zamek , z ornamentami, 60x60 cm
(16)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Terra
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 12x9 cm, wysokość 8,5 cm
(201)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Podwójna rękawica kuchenna Christmas Town
Bawełniana, czerwona/beżowa, 18x88 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, beżowy
(1)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(7)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 20 h, ø 7 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
YAMAZAKI
Uchwyty wielofunkcyjne zestaw Film Hook
2 szt., silikonowe, białe, 4,5x2 cm, wysokość 4,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 szt., plastikowe, białe/jasnoróżowe, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
Premium
Linen Tales
Ręcznik White
Waflowy, lniany, biały, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(12)
Dostawa od 19.11.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Ulubione
Esschert Design
Rękawice ogrodowe
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Billie Eilish
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(1)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Kiss"
Bawełniany, fioletowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Ręcznik Bath
Frotte, bawełniany, fioletowy, 50x100 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Mepal
Butelka Ellipse
500 ml, podróżna/z ustnikiem, plastikowa, jasnoczerwona
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Breloczek Light Yellow 600
Tekstylny, jasnożółty
(73)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Lyngby Glas
Kieliszki zestaw Torino
2 szt., 60 ml, do wódki
(1)
W magazynie
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Patty
Rekomendowany wiek 8+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Reginald
Rekomendowany wiek 8+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek dla dzieci Vintage Mushroom
Emaliowany, kremowy
(2)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Kubek Tone
560 ml, ceramiczny, kremowy
(2)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Mia
2 szt., 320 ml, szklane, do latte
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
73
74
75
...
113
Załaduj więcej