Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
zestaw 2 szt.
Leopold Vienna
Kieliszki zestaw Corvina
2 szt., 490 ml, do wina
(1)
Dostawa od 26.10.2026
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
LIND DNA
Mata stołowa Monstera Leaf Nupo
Ze skóry ekologicznej, 22x26 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Zilverstad
Ramka Miffy
7x10 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Digger Dreams
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska, 120x150 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoniebieski, 25x12,5 cm, wysokość 18 cm
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Głębokość (2)
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, beżowy/w kolorze złota, 145x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, zielony/w kolorze złota, 145x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Styler
Ramka Kyoto
42x52 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(2)
Dostawa od 19.11.2026
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, różowy, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Spryskiwacz
550 ml
(103)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Tenis stołowy Wild Bear
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Vialli Design
Termos Fuori
500 ml, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, zielony
(22)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawka pluszowa Flipetz 2in1 Crocket
Rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 14 cm, długość 25 cm
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #64 Sequoia, Eben and Cedar
O zapachu cedru/o zapachu sekwoi/o zapachu hebanu, 200 ml
(8)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
Foutastic
Ręcznik kąpielowy Rainbow
Frotte, bawełniany, zielony, 70x140 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, łososiowe, 160x200 cm
(76)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, żółte, 160x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, 25x12,5 cm, wysokość 18 cm
(107)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Głębokość (2)
Catherine Lansfield
Pościel Christmas Gamer
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, czarna/niebieska, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
82,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Świecznik Acadia
Metalowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
82,28 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, szarobrązowa, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Somerset
Bawełniana, w kolorze terakoty, 32x18 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Ladelle
Ścierki zestaw Lennox
2 szt., czarno-białe, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Enchanted Twilight Animals
4 szt., bawełniane, zielone, 50x70 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Nutcracker
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, bordowe, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ścierki zestaw Christmas Tartan Check
4 szt., bawełniane, ze świątecznym motywem, czerwone/ciemnozielone, 70x50 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
20,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, 32x220 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Nutcracker
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Catherine Lansfield
Bieżnik Christmas Tartan Check
Bawełniany, ze świątecznym motywem, 220x32 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, beżowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, beżowe, 90x200 cm
(13)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 140x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Cooksmart ®
Poduszka na krzesło Bumble Bees
Bawełniana, wiązana, z nadrukiem, 34x36 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Organizer łazienkowy Viva
Beżowy, 11,5x11,5 cm, wysokość 14 cm
(9)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Friends"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca WTP "Birthday party"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, biały, 50x100 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 55x39 cm, wysokość 16 cm
(6)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Nowość
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Non Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania, bordowa, 135x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Mijolnir
Narzuta Merlin
Z bawełny z recyklingu, brązowa, 170x205 cm
(25)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
29
30
31
...
112
Załaduj więcej