Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 404 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(10)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Jerry Fabrics
Prześcieradło Basic
Z gumką, z mikfroflaneli, białe, 180x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, białe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Premium
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Dolly
Kamionkowa, biała/brązowa, ø 14 cm, pojemność 615 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/różowe, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Polka Dot
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, białe/zielone, 135x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, 30x40 cm
(48)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, brązowy, 150x200 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, ciemnoniebieskie, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Premium
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, czarne, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Star Trading
Kabel zasilający Connecta
500 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Pantone
Kubek Black 419
475 ml, porcelanowy, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 36 cm
(25)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
French press Bridge
Pojemność 350 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, jasnobrązowe, 150x200 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
+ Odpowiednia wysokość materaca (2)
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnoróżowy, 200x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, jasnozielony, 200x150 cm
(2)
Dostawa od 16.10.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
Bloomingville
Kubek Maxima
510 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville Mini
Miska dla dzieci Colorine
Kamionkowa, kremowa, ø 12 cm, pojemność 385 ml
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(37)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 150x200 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pokrowiec na ramę łóżka Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowy, z perkalu, kremowy, 135x190 cm
Dostawa od 04.11.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Kubek termiczny Impulse
300 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Balvi
Tablica Noir
Magnetyczna, 30x42 cm
(1)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
26x18 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, morska, 170x210 cm
(2)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(96)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, z perkalu, niebieskie, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Good Morning
Ręcznik plażowy Berlin
Aksamitny, z nadrukiem, niebieski/brązowy, 100x180 cm
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
WMF
Lejek do wina z zatyczką Vino
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 6,4 l
(11)
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sass & Belle
Plecak dziecięcy Monster
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Arto
2 szt., frotte, z bawełny organicznej, pomarańczowe/beżowe, 30x50 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
95 zł
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, żółta, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(60)
Dostawa od 09.11.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Maxwell & Williams
Kubki zestaw Be Fierce
2 szt., 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Dakls
Dziecięca lampa stołowa Butterfly
Różowa, metalowa, LED, przenośna, na USB, ø15x25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, różowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Pościel Larsson Geo
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, różowa, 135x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Kindsgut
Śliniak London
Muślinowy, różowy
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Śliniak Oslo
Muślinowy, szary
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Mustard
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(2)
Dostawa od 19.11.2026
95 zł
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Martini
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
95 zł
47,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
Blomsterbergs
Formy do ciastek zestaw
3 szt., 21,5 x 12 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, szara, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Kindsgut
Śliniak London
Muślinowy, szary
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Śliniak Oslo
Muślinowy, szary
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kindsgut
Śliniak Paris
Muślinowy, szary
W magazynie
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
12
13
14
...
113
Załaduj więcej