Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty · Luksusowy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 403 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoróżowy, 50x85 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x90 cm
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, niebieski, 30x30 cm
(3)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Nowość
Dakls
Kubek Bloom
390 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Dakls
Poszewka na poduszkę Forest Nest
Na zamek , 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(16)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Cooksmart ®
Rękawica kuchenna Bauhaus
Bawełniana, 19x31 cm
(17)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, antracytowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Alveis
Z mieszanki włókien, beżowa, 14,5x24,5 cm
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do pralin
21 x 20,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do pieczenia Statek
20 x 16 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
Ulubione
Esschert Design
Środek do odstraszania owadów
Ø 17 cm, wysokość 11,5 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Bébé Douceur
Śliniaki zestaw Gauge
2 szt., muślinowe, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, zielony, 50x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(11)
W magazynie
30,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Kubek Decora
390 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Narvik
14,5x19,5 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
Dostawa od 19.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoróżowy, 50x85 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnoszary, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Dakls
Dekoracja świetlna
Czarna, szklana, LED, na baterie, 9x9x10 cm
(8)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, czerwony, 30x50 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Styler
Ramka Narvik
14,5x19,5 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Ulubione
Rex London
Szkatułka na pierwszy mleczny ząbek Tooth Fairy
Metalowa, ø 5 cm, wysokość 3 cm
(389)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Taca dekoracyjna Frog
Kamionkowa, 9x7,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Ręcznik Zero Twist
Frotte, bawełniany, kremowy, 50x85 cm
(31)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
Sass & Belle
Notes Desert Dino
W formacie A5, w linie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Anniversary
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(2)
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Arty
20 szt., papierowe, abstrakcyjny wzór, 33x33 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Caramella
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(1)
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Hanaia
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Maxima
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Camelie
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Tulips
20 szt., papierowe, kwieciste, 33x33 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Zestaw naczyń dla dzieci Forest
4 szt., plastikowy, 1x łyżka/1x widelec
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Shana
Z mikrosatyny, na zamek , 40x40 cm
(6)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Twily
Na zamek , 40x40 cm
(8)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Gourmet
Szara, 14,5x24,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Gourmet
W kolorze terakoty, 14,5x24,5 cm
Dostawa od 30.10.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Gourmet
Zielona, 14,5x24,5 cm
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Orion
Forma do pralin
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do pieczenia
22 x 17 cm, silikon
(5)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Forma do tarty
ø 27 cm, silikon
(5)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Skarbonka Coastal Birds
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Cooksmart ®
Skarbonka Forest Fable
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(5)
W magazynie
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
103
104
105
...
113
Załaduj więcej