Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 373 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, biały, 40x34 cm, wysokość 17 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Orion
Łyżeczka dla dzieci
Z silikonu, szałwiowa
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mepal
Butelka Nordic sage
500 ml, podróżna, z tritanu, szałwiowa
(8)
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
Brandani
Kieliszek Bacco
160 ml, do wina
(7)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Styler
Obraz Forget-me-not
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
66,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Costa Nova
Świecznik Alentejo
Kamionkowy
Dostawa od 21.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Narzuta Lilia
Bawełniana, w kolorze terakoty, 180x220 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnozielony, 20x10 cm, wysokość 7 cm
(78)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Green Gate
Świecznik Laura
Metalowy, ze świątecznym motywem
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Sztućce dla dzieci Rose Mix
3 szt., z silikonu, czerwone/łososiowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Koc plażowy Lilia
Bawełniany, różowy, 150x150 cm
(6)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Road Trip
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie, 600 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Karlsson
Budzik Blob Bell
8x12 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, biały, 20x10 cm, wysokość 7 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
LotusGrill
Podstawka na podpałkę Classic
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Zmywalny, brązowy, ø 160 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Coconut
Zmywalny, szary, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
Kave Home
Dyfuzor Sweet Vanilla Refill
O zapachu wanilii, pojemność 200 ml, ø 5 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Wooly
Kremowa, 10x80 cm
(4)
W magazynie
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
Nowość
Pantone
Kubek Light Blue 550
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Kate Louise
Poduszka dekoracyjna Samy
Różowa/fioletowa, 43x43 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Świeca Soft Jasmin
Zapachowa, o zapachu jaśminu, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 10 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
+ Czas palenia (2)
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Woodland
Plastikowy, niebieski
(3)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Styler
Ramka Prague
42x52 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 40x50
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
Dostawa od 21.10.2026
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(16)
Dostawa od 19.11.2026
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
16x16 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 15x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Z ornamentami, czarny/w kolorze złota, 150x240 cm
(13)
W magazynie
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Kubki dla dzieci zestaw Lili
2 szt., silikonowe, jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
85,19 zł
42,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, szarobrązowe, 50x70 cm
(3)
W magazynie
56 zł
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Twily
Szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Restilo
Poduszka na krzesło Aleksa
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
Kave Home
Świeca Cozy Cashmere
Zapachowa, o zapachu ambry, czas palenia 20 h, liczba knotów 1 szt., ø 7,5 cm, wysokość 8,5 cm
W magazynie
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (4)
Butter Kings
Kubek Golden Stars
330 ml, ceramiczny, biały
(1)
W magazynie
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Styler
Ramka Kyoto White
25x48 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 27x5x27 cm
(4)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
27,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Mata stołowa Carol
Plastikowa, zmywalna, patchworkowa/z ornamentami, 30x45 cm
W magazynie
28 zł
Do koszyka
Do koszyka
House Nordic
Świecznik
Ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
Perfumed Prague
Świeca #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu bergamotki/o zapachu trawy cytrynowej, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
Casa Selección
Ramka Sencillo
17,5x22,5 cm, stojąca/ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 15x20
(1)
W magazynie
38 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Green Gate
Świecznik
Z żywicy polimerowej
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
82
83
84
...
112
Załaduj więcej