Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 394 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, pomarańczowy, 50x100 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bawełniany, niebieski, 70x140 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Zatyczki do wina zestaw Blister
(61)
W magazynie
19,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Traditional
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 43x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
Ze świątecznym motywem, biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Esschert Design
Siatka do zbierania muszli
(4)
W magazynie
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Styler
Ramka Floryda
33x43 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Restilo
Narzuta Meadore
Zielona, 170x210 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Kubek Kili
325 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
Dzbanek termos Amo
1 l, biały
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bonami Essentials
Pościel Basic
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z mikrosatyny, biała, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 16 szt.
Meri Meri
Serwetki zestaw Happy Birthday
16 szt., papierowe, w gwiazdy/z napisami, 16,5x16,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
2,56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bambi "Beige"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, kremowa, bawełniana, 100x135 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Butelka dla dzieci Woodland
Plastikowa/z tritanu, turkusowa, 500 ml
(3)
W magazynie
53 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Poduszka dziecięca Frozen "Family"
Polarowa, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
Do koszyka
Do koszyka
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
10,5x16 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Taca dekoracyjna
Szklana, 15x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
YAMAZAKI
Organizer łazienkowy Tower
Na waciki, plastikowy, biały, 11x7 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 50 ml, do wódki
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
ILLUME x Bloomingville
Świeca No. 4 Lemon Verbena
Zapachowa, o zapachu cytryny/o zapachu werbeny, czas palenia 50 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 10 cm
(5)
W magazynie
96,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Nóż Asia
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(24)
W magazynie
22 zł
Do koszyka
Do koszyka
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Jewellery
Biała/niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
OYOY Mini
Sklep zabawkowy Yummy
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
Doniczka Saramago
Terakotowa, z otworem drenażowym , ø 23 cm, wysokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 160x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (2)
Brandani
Szklanka Bacco
400 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Styler
Ramka Malmo
39x39 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Black Tree
Kwiecisty, 45x140 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Doniczka wodna
Plastikowa, ø 15 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 250 ml
(10)
W magazynie
62 zł
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
douceur d'intérieur
Narzuta Adele
Szara, 220x240 cm
(23)
W magazynie
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 50x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Linen Tales
Ścierka Thin Black Stripes
Lniana, biała/czarna, 45x65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 90 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Scandi Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, w gwiazdy/z napisami, 45x35 cm
(8)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Gourmet
Do warzyw, ze stali nierdzewnej, rękojeść: stal nierdzewna
(26)
W magazynie
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, czarne, 140x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
zestaw 20 szt.
Green Gate
Serwetki zestaw Rani
20 szt., papierowe, geometryczne/z ornamentami, 25x25 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
1,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Bordowa, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Casa Selección
Sztuczna lawenda
3 szt., ø 10 cm, wysokość 31 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Velvet
2 szt., na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
1
...
50
51
52
...
113
Załaduj więcej