Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Mint Leaf & Basil
O zapachu bazylii/o zapachu mięty, sojowy, waga 23 g
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
Nowość
Bloomingville
Wazon Fian
Ręcznie malowany, z dolomitu, pomarańczowy, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Prześcieradło Silky Soft
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, satynowe, czarne, 90x190 cm
(8)
W magazynie
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Ulubione
Sass & Belle
Kubek Abstract Face
400 ml, porcelanowy, biały
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 350 ml, szklane, do latte
(13)
W magazynie
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Ręcznik dziecięcy z kapturem Gauge
Muślinowy, niebieski, 75x75 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Maty stołowe zestaw Statement Stripe
2 szt., z mieszanki juty, w paski, 33x48 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szara, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville Mini
Serwetki zestaw Oscar
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 25x25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27,99 zł
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
LEGO®
Długopisy żelowe zestaw
3 szt.
(163)
W magazynie
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Prince
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Metaltex
Nóż Santoku
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: plastik
(31)
W magazynie
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Puzzle Sausage Dog
Liczba elementów 16, rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Girlanda świetlna Signe
Szara, plastikowa, LED, długość 210 cm
(1)
W magazynie
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
My House
Koc Nord Flake
Z mikropluszu, ze świątecznym motywem, biały, 150x200 cm
(3)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A5, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Amy
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(144)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Archie
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Wendy
Rekomendowany wiek 6+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Kieliszki zestaw Premium
2 szt., 370 ml, do szampana
(1)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Easy Iron
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, szare, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Rex London
Zabawka Wand – Fairies in the Garden
Tekstylna/papierowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Rex London
Gra dziecięca Animal Friends
(802)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Zilverstad
Ramka Sweet Memory
21x15,5 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
zestaw 12 szt.
VacuVin
Znaczniki na kieliszki Party people
12 szt., silikonowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
4,42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci
Plastikowy, żółty, 900 ml
W magazynie
14,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Ręczniki zestaw Frino
2 szt., frotte, bawełniane, jasnoszare, 30x50 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51,99 zł
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Rex London
Zestaw kreatywny Cross-stitch Kit Butterfly
Rekomendowany wiek 5+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Bistro
2 szt., tekstylne, z napisami, 40x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
25,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Pościel Grasmere
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, lawendowa/beżowa, 135x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Country Floral
Bawełniany, zielony/niebieski
(7)
W magazynie
55 zł
Do koszyka
Do koszyka
Meri Meri
Obrus Peach Stripe
Z papieru, w paski, różowy, 137x259 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Styler
Ramka Oslo
24x33 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
44,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Gasidło do świec Nox
Metalowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Dakls
Ogrzewacz do rąk
Jasnoszary, 12x7 cm
(4)
W magazynie
27,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Wind"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Obrazki do ścierania Rainbow
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z motywem zwierzęcym, 43x43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
Nowość
Premier Housewares
Osłonka na doniczkę Sidra
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17,5 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Cattara
Akcesoria do grillowania zestaw Wood
3 szt.
(31)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek Yori
450 ml, ceramiczny, niebieski/beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Tiseco Home Studio
Ścierka Farm
Bawełniana, kremowa, 50x70 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Zielony, ø 180 cm
(83)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Obrus Pampille
W abstrakcyjny wzór, czerwony, 150x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 30x50 cm
(2)
W magazynie
15,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
1
...
44
45
46
...
113
Załaduj więcej