Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 396 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt wielofunkcyjny Film Hook
Plastikowy, biały, 5x6 cm, wysokość 4,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
PT LIVING
Taca dekoracyjna Servir
Ø 30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, czerwony
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, zielony, 140x240 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Szklanka Afeen
340 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Zestaw naczyń dla dzieci Lili
2 szt., silikonowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Sedora
Frotte, bawełniany, biały/zielony, 30x50 cm
W magazynie
53,29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
PT LIVING
Świecznik Anillo Vivo
Szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Apple
Silikonowy, zielony
W magazynie
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Kappu
2 szt., silikonowe, jasnoniebieskie/jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Pear
Silikonowy, miętowy
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Kubki dla dzieci zestaw Pullo
2 szt., plastikowe, jasnoniebieskie/brązowe
W magazynie
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Poszewka na poduszkę Dalel
Z mieszanki bawełny, na zamek , geometryczna/w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu lawendy, czas palenia 60 h, liczba knotów 3 szt., ø 11 cm, wysokość 8 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Brandani
French press Bridge
Pojemność 350 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Pear
Silikonowy, kremowy
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
YAMAZAKI
Uchwyt na maszynkę do golenia Film Hook
Metalowy, biały, 6x6,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Formy do ciastek zestaw
3 szt., 21,5 x 12 cm, silikon
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Kubek dla dzieci Nini
110 ml, ceramiczny, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Marcia
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
W magazynie
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
Kate Louise
Poszewka na poduszkę
Na zamek , ze świątecznym motywem, z napisami/z nadrukiem, 43x43 cm
W magazynie
44 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Świeca
Zapachowa, sojowa, o zapachu rozmarynu, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 8 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Dakls
Kominek zapachowy Cat
Ceramiczny, 10x10 cm, wysokość 14 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Ścierki zestaw Gourmet
2 szt., bawełniane, białe/szare, 50x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Bloomingville
Świecznik Ivalie
Kamionkowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, ciemnoniebieski, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Świecznik Calma
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Kubek dla dzieci Enkei
Silikonowy, brązowy
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, 140x240 cm
(2)
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Mepal
Kubek dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Palmelia
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Odpowiedni do prania, bawełniany, w kolorze terakoty, 140x240 cm
W magazynie
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
knor
Ramka Beech
44x27 cm, ścienna, plastikowa, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Kubek dla dzieci Little Farm by Little Dutch
300 ml, plastikowy, jasnozielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Odpowiedni do prania, z nadrukiem, beżowy, 140x240 cm
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Ocean
O zapachu drzewa cedrowego/o zapachu cytrusów/o zapachu morza, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Christmas Elves
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, czerwona/niebieska, ze świątecznym motywem, 120x150 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Mepal
Kubek dla dzieci Fairy Garden by Little Dutch
200 ml, plastikowy, jasnoróżowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Miska do kiełkowania
Na zioła, szklana, ø 12 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
Do koszyka
Do koszyka
Foutastic
Ręcznik Chicago
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
64 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Na zamek , w paski, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Odpowiedni do prania, w kratkę, biały, ø 180 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Ixia
Sztuczna gałązka
6x9 cm, wysokość 55 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
95
96
97
...
113
Załaduj więcej