Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 372 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Dyfuzor Tuoksu Wood
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, pojemność 100 ml, ø 6 cm, wysokość 24 cm
(1)
W magazynie
91 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
Premium
Kave Home
Świecznik Nirela
Metalowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Taca dekoracyjna
13x28 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Prehistoric Dinosaurs
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/beżowa, 120x150 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Vaiana
Bawełniany, 70x140 cm
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
42 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Linen Tales
Ścierka True Green
Lniana, zielona, 45x65 cm
(87)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Fuzz-A-Mallows Gloria
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Sztućce dla dzieci Lili
3 szt., plastikowe/z silikonu, różowe, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
W magazynie
Ostatnia sztuka
53,24 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Mata stołowa Ginkobello
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
20 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, szałwiowy, 50x90 cm
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Akiyo
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
KIS
Pojemnik dziecięcy C Box Style
Plastikowy, z nadrukiem, biały, 40x34 cm, wysokość 17 cm
(6)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
Rex London
Zestaw do robienia biżuterii Magical
Rekomendowany wiek 3+ lat
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Bing "It's a thing"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mystery
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
76 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 70x120 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (3)
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Rękawice kuchenne zestaw Line
2 szt., bawełniane, zielone, 20x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 28 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Thermal Sherpa
Z gumką, dwuosobowe, z mikropluszu, szare, 135x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Brushed
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, flanelowe, jasnoniebieskie, 135x190 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Perfumed Prague
Świeca #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Zapachowa, sojowa, o zapachu paproci/o zapachu cyprysa, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Premium
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Maxima
20 szt., papierowe, 33x33 cm
W magazynie
30 zł
1,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Bigfoot Dilka
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Angus Highland Cow
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, 30x46 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Lola
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Södahl
Ścierki zestaw Bistro
2 szt., bawełniane, brązowe, 50x70 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Różowy, ø 180 cm
(82)
W magazynie
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, szaroróżowe, 90x200 cm
(2699)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (3)
Mijolnir
Prześcieradło
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, bawełniane, jasnoniebieskie, 140x200 cm
(13)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
28,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Eclipse
Z ornamentami, beżowy/w kolorze złota, 145x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
douceur d'intérieur
Ręcznik Maya
Frotte, bawełniany, kremowy, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Klocki BLDR Patty
Rekomendowany wiek 8+ lat
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Talerz dla dzieci Elephant
Silikonowy, pomarańczowy, 18x23 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Novi
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 20 cm, długość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Sunny Gold
Biała/w kolorze złota, 60x60 cm
W magazynie
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomsterbergs
Keksówka
31 x 13 cm, silikon
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Prześcieradło Linella
Dwuosobowe, w kolorze kości słoniowej, 160x200 cm
(3)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Obrus Melisandre
Biały/zielony, 150x240 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Farm Animals
20 szt., 33x33 cm
W magazynie
20 zł
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 42 h, ø 4 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
68 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, jednoosobowe, z perkalu, białe, 90x190 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
Catherine Lansfield
Prześcieradło Easy Iron Percale
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu, kremowe, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Premium
JUNA
Ręcznik Nuance
Frotte, z mieszanki bambusa, niebieski/różowy, 50x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Plain
2 szt., biała, papierowa, LED, na baterie, z timerem, 14x12x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
80
81
82
...
112
Załaduj więcej