Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 366 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rex London
Zabawka Magic Butterfly
Plastikowa/papierowa/gumowa, rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Routemaster Bus
Plastikowy, czerwony/turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Spirella
Lustro Bly
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, 19x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
zestaw 6 szt.
MSV
Lustra
6 szt., ścienne, 10x10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38,99 zł
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Świecznik Quira
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 18,5x11,5 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Ścierki zestaw Sofya
6 szt., bawełniane, beżowe, 30x50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Farmyard Animals
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na guziki, 120x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Antartic
Ze sztucznego futra, brązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Sew Your Own Fairy
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Notes Heart
60 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna paproć
Ø 25 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Relief
Na waciki, porcelanowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe, 140x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Maty stołowe zestaw Levander
2 szt., tekstylne, wodoodporne/zmywalne, kwieciste, 30x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Gingham
2 szt., bawełniane, czarne, 50x70 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Leaf
Żółta, plastikowa, LED, długość 185 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Everest
Z mieszanki bawełny, antracytowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Gamer
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, niebieska/szara, z mikrowłókna, 135x200 cm
(1)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Tabliczka Welcome
Żeliwna, 21x5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Hazelnut
2 szt., tekstylne, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Football
Bawełniany, zielony, 70x140 cm
(1)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Anti-Bacterial
2 szt., frotte, bawełniane, ciemnoszare, 30x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, zielona, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Flanela
Z mikfroflaneli, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(1)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Ścierka Tito
Bawełniana, szara, 45x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Zabawka pluszowa Bertie the Bunny
Rekomendowany wiek 1+ lat, BPA free, wysokość 40 cm, długość 9 cm
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Beachvibe
Aksamitny, z nadrukiem, niebieski/beżowy, 100x180 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Non-Iron
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, zielononiebieskie, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Dakls
Świecznik Pumpkin
Ceramiczny, z motywem Halloween
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, niebieski
(1)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa Mont
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka do wody Duck
Plastikowa, rekomendowany wiek 3+ msc
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik plażowy Cherries
Bawełniany, z nadrukiem, różowy, 78x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cadocha
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Rice
2 szt., ciemnoszare, 40x60 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Naczynia do kuchni dziecięcej Kawaii
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Light Grey
Lniana, odpowiednia do prania, 45x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa DeWitt
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 30 cm, długość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw kreatywny Magical Unicorn – Nail stickers
Rekomendowany wiek 3+ lat
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Zabawka pluszowa King Kin
Rekomendowany wiek 3+ lat, prać ręcznie, wysokość 13 cm, długość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Dziecięca lampka nocna Fizz Winston
Niebieska, silikonowa, LED, nocna, na baterie/na USB, ø10x11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Zero Twist
Frotte, bawełniany, żółty, 70x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
1
...
58
59
60
...
112
Załaduj więcej