Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 347 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Monkeys
Na ścianę, 60x90 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło Green Neighbourhood
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Fartuch Cuistot
Bawełniany, w kolorze khaki
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Amber
2 szt., bawełniane, na zamek , 40x40 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Geo
2 szt., bawełniane, żółte, 20x20 cm, wytrzymałość cieplna 180 °C
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, żółty, 50x90 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Red flower
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(8)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Ręcznik Darwin
Frotte, bawełniany, jasnoszary, 50x100 cm
(8)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Marshmallow
Aksamitna, zielona, ø 40 cm
(14)
W magazynie
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Canvas Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
18,5 x 17,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Garden Bees
350 ml, ze stali nierdzewnej, żółty/kremowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Marra
3 szt., bawełniane, białe/beżowe, 51x74 cm
(7)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, czarny
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazon Bee
Z dolomitu, żółty, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tokyo
6 szt., 400 ml
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 18 cm, wysokość 8,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Różowa/szara, 30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Nóż Heritage
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm, rękojeść: drewno
(7)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Poduszka na krzesło Estela
Aksamitna, wiązana, 40x40 cm
(7)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, w kolorze khaki, 18x30 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Esschert Design
Pas na narzędzia
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Pontino
Kremowy, 130x160 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, zielone, 160x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ringo Paper Laminate
Kartonowy, 25x31,5 cm, wysokość 5 cm
(6)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Mila Home
Bieżnik Mandala Tiles
Z nadrukiem, 40x130 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Garden Pleasure
Plandeka ogrodowa
(6)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka bączek Wild Wonders
Plastikowe, rekomendowany wiek 3+ lat
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Leaves
Kwiecisty, 45x140 cm
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Czerwony, ø 180 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Södahl
Mata stołowa Tiles
Silikonowa, geometryczna, 33x48 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Provence
6 szt., 90 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poduszka na krzesło Cats
Wiązana, z nadrukiem, 40x40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, ciemnoniebieskie, 90x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Premier Housewares
Termos Morar
900 ml, ze stali nierdzewnej, brązowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Ręczniki zestaw Quick Dry
4 szt., szybkoschnące, bawełniane, niebieskie, 30x30 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
6,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
B.E.S.
Ręcznik Lavender
Frotte, bawełniany, lawendowy/kremowy, 50x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
25
26
27
...
112
Załaduj więcej