Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 361 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20 x 19,5 cm, silikon, odpowiednie do air fryera
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x16 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Pantone
Organizer Aubergine 229
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Premium
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Blomsterbergs
Formy na muffiny zestaw Rose
6 szt., ø 7 cm
(6)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, jasnoszary, 150x200 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ego Dekor
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 12 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Belflor
Biały/w kolorze złota, 150x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Addis
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki, plastikowy, 27x15,5 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 06.11.2026
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(6)
Dostawa od 19.11.2026
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, w kolorze khaki, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Styler
Ramka Malmo
47x57 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 40x50
(6)
Dostawa od 19.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Keops
6 szt., 460 ml
(19)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
12,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Teddy
Z mikropluszu, szary, 170x130 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Fartuch
Bawełniany, jasnoróżowy
(16)
W magazynie
63 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch Forest Fable
Bawełniany, brązowy/kremowy
(7)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonowy, 26x35 cm, wysokość 8,5 cm
(7)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Larsson Geo
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, geometryczne, 30x46 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
ZicZac
Mata stołowa Togo
Ze skóry ekologicznej, 33x45 cm
(7)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Pantone
Organizer Black 419
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #47 Tangerine, Neroli and Saffron
O zapachu drzewa sandałowego/o zapachu mandarynki/o zapachu szafranu/o zapachu cedru, 200 ml
(7)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-15% z kodem
Good Morning
Ręcznik plażowy Jungle party
Aksamitny, 75x150 cm
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Zmywalny, z powłoką PCV, zielony, ø 160 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Orion
Dekoracja ścienna Mango
Drewniana, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Ścierka Fruits de Provence
Bawełniana, 50x70 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, ciemnoniebieska, 200x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Ribble
Z mikropluszu, kremowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Eliot
Kamienny
(7)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zabawka interaktywna Colour changing bath book Ocean
(7)
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Green Gate
Ścierka
Bawełniana, szara, 50x70 cm
(7)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 50x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+12
+13
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Frozen "Purple"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 100x135 cm
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 17x23,5 cm, wysokość 17 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Pantone
Kubek Light Blue 550
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
JAHU collections
Maty stołowe zestaw Chess
2 szt., plastikowe, geometryczne, 45x30 cm
(7)
Dostawa od 16.10.2026
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Rex London
Piłki do żonglowania Juggling Balls
(14)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
15 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, białe, 120x200 cm
(14)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, beżowe, 90x200 cm
(13)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Atlas
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 40x40 cm
(8)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
81,99 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka na krzesło Twily
Wiązana, 38x38 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
21
22
23
...
112
Załaduj więcej