Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Oferty i zniżki
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 382 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, jednoosobowe, z satyny bawełnianej, ciemnozielone, 90x200 cm
(14)
W magazynie
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
Styler
Ramka Lahti
38x48 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 30x40
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, jasnoniebieskie, 50x70 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(27)
W magazynie
52 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ceglasty, 150x200 cm
(22)
W magazynie
77 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, białe, 90x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
Rex London
Tatuaże dla dzieci Road Trip
Rekomendowany wiek 3+ lat
(18)
W magazynie
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, czarne, 90x200 cm
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (6)
Foutastic
Ręcznik Rainbow
Frotte, bawełniany, fioletowy, 30x50 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
zestaw 3 szt.
Zone
Ścierki zestaw Classic
3 szt., czarne, 27x27 cm
(48)
W magazynie
72 zł
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Medvídek "Cute"
Do łóżeczka, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 100x135 cm
(15)
W magazynie
74 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Melisse
Beżowa/w kolorze złota, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, szara, 45x45 cm
(9)
W magazynie
97 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Pantone
Kubek Orange 021
375 ml, porcelanowy, pomarańczowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Umbra
Ramka Prisma
20x15 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Hubelino
Akcesoria do toru kulkowego Balls
Rekomendowany wiek 5+ lat
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, biały
(9)
W magazynie
60,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Dwuosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, szara, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
zestaw 16 szt.
IHR
Serwetki zestaw Purple Spring
16 szt., papierowe, kwieciste, 33x42 cm
(9)
W magazynie
30,99 zł
1,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Rex London
Notes
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
La Rochére
Szklanka Tjo
100 ml, do whiskey
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę Prada
Na zamek , z napisami, 43x43 cm
(12)
W magazynie
51 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Rex London
Bumerang Wild Bear
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mila Home
Poszewka na poduszkę Chanel
Na zamek , kwiecista, 43x43 cm
(12)
W magazynie
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Zmywalny, z PCV, brązowy, 140x240 cm
(12)
W magazynie
67,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Joseph Joseph
Lustro Viva 2in1
Kosmetyczne, powiększenie 3x, ø 8 cm
(12)
W magazynie
71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Cooksmart ®
Zestaw ścierki i foremki do wykrawania Forest Fable
2 szt., bawełniany, brązowy/kremowy, 45x65 cm
(12)
W magazynie
35 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, czarny
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Ścierka Hot dog
Bawełniana, 50x70 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
Do koszyka
Do koszyka
Pantone
Organizer Cool Gray 9
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, beżowe, 50x70 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Rex London
Skrzydła dla dzieci Fairies in the Garden
Metalowe/tekstylne, rekomendowany wiek 3+ lat
(16)
W magazynie
67 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
JAHU collections
Ścierki zestaw Geometry
3 szt., bawełniane, 50x70 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Marble
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 45x45 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Mila Home
Bieżnik Roses
Z nadrukiem, 45x140 cm
(21)
W magazynie
66 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Karmnik dla ptaków
8x13 cm, wysokość 23 cm
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tiseco Home Studio
Taśma uszczelniająca Mink
Szara/brązowa, 10x90 cm
(17)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(13)
W magazynie
93 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Obrus Cosy Coeur
Zmywalny, z PCV, patchworkowy, jasnobrązowy, ø 160 cm
(13)
W magazynie
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Pantone
Organizer Blue 2150
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Optic
Geometryczny, 45x140 cm
(13)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
19,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Restilo
Ścierki zestaw Louie
3 szt., bawełniane, niebieskie, 50x70 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, ø 24 cm, wysokość 4 cm
(35)
W magazynie
69 zł
Do koszyka
Do koszyka
ZicZac
Mata stołowa Troja
Ze skóry ekologicznej, 45x33 cm
(18)
W magazynie
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Kształt (2)
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, beżowe, 140x200 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (4)
1
...
13
14
15
...
113
Załaduj więcej