Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
...
Kategorie
Pomysły na prezenty
Pomysły na prezenty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Cena: 15 - 100 zł
5 366 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
OYOY Mini
Gryzak Theo DIno
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mauro Ferretti
Świecznik Stons
Z żywicy polimerowej
Dostawa od 26.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
S|P Collection
Mata stołowa Dinner
Ze sztucznej skóry, 36,5x43,5 cm
Dostawa od 23.10.2026
43 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Organizer Herba
Tekstylny, 10x10 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 27.10.2026
49 zł
Do koszyka
Do koszyka
OYOY Mini
Gryzak Billy Dino
Rekomendowany wiek 0+ lat
Dostawa od 19.10.2026
92 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Szklanka Obila
(1)
Dostawa od 07.12.2026
27,71 zł
Do koszyka
Do koszyka
Roba
Przytulanka Lil Planet
Muślinowa, prać w temp. 40°c, 40x40 cm
(5)
Dostawa od 20.10.2026
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., jasnoróżowe/turkusowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Gourmet
W kolorze terakoty, 14,5x24,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
30 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Blomus
Ręcznik Frino
Frotte, bawełniany, szary/brązowy, 50x100 cm
(32)
Dostawa od 20.10.2026
82 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Mellow
3 szt., z silikonu, 1x łyżka/1x widelec/1x nóż
Dostawa od 19.10.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
OYOY Mini
Sztućce dla dzieci Pullo
2 szt., plastikowe, miętowe, 1x łyżka/1x widelec
Dostawa od 19.10.2026
34 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Reality
Dziecięca lampka nocna Paky
Biała, plastikowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 11x8,5x13 cm
Dostawa od 26.10.2026
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, ciemnoniebieski, 130x170 cm
(58)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
Reality
Dziecięca lampka nocna Rexy
Biała, plastikowa, LED, nocna/przenośna, na baterie, 10x9,5x15 cm
Dostawa od 26.10.2026
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Taca dekoracyjna Baki
Drewniana, 10x23 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
Kave Home
Kieliszek Vinea
Do wina
Dostawa od 14.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Kieliszek Sileia
220 ml, do wina
Dostawa od 07.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Karlsson
Budzik Button Retro
Wysokość 10 cm
Dostawa od 19.10.2026
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Nowość
Kave Home
Kilim dziecięcy Tandani
Wysokość 50 cm
Dostawa od 07.12.2026
85,26 zł
Do koszyka
Do koszyka
Mijolnir
Pościel Herz
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, szaroróżowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Sedora
Frotte, bawełniany, żółty/biały, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
53,29 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, biały, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Navira
Frotte, bawełniany, beżowy, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
Nowość
Kave Home
Ręcznik Olvira
Frotte, bawełniany, zielony, 30x50 cm
Dostawa od 07.12.2026
42,63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
OYOY Mini
Wieczko na kubek Kappu
2 szt., silikonowe, niebieskie
Dostawa od 19.10.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Olna
2 szt., bawełniane, kremowe/w kolorze terakoty
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 3 szt.
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Cavendish
3 szt., bawełniane, w kolorze terakoty, 50x70 cm
(1)
Dostawa od 09.11.2026
89 zł
29,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
OYOY Mini
Wieczko na kubek Kappu
2 szt., silikonowe, różowe/brązowe
Dostawa od 19.10.2026
59 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Catherine Lansfield
Pościel dziecięca Roarsome Animals
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, jasnobrązowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Summer Rain
Na zamek , geometryczna, 43x43 cm
(1)
Dostawa od 15.12.2026
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Świeczniki zestaw
2 szt., na świeczkę typu tealight, z cementu
Dostawa od 19.10.2026
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Strawberry Latte
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tylko na Bonami
Mila Home
Poszewka na poduszkę Squiggly Breeze
Na zamek , abstrakcyjny wzór, 43x43 cm
(3)
Dostawa od 15.12.2026
47 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
zestaw 2 szt.
Kave Home
Śliniaki zestaw Lili
2 szt., pomarańczowe/szaroniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
82 zł
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, ceglasta, ø 20 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
90 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, szarobrązowy, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
Premium
Nowość
Zone
Ręcznik Sauna
Frotte, bawełniany, jasnobrązowy, 50x100 cm
Dostawa od 26.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Adam
Silikonowa/z mieszanki włókien, ciemnoszara, 18,5x18,5 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
26 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
House Nordic
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
Dostawa od 26.10.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, jednoosobowe, dżersejowe, czarne, 120x200 cm
(2699)
Dostawa od 16.10.2026
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (6)
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Na zamek , w paski, 45x45 cm
Dostawa od 15.12.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, zielone, 90x190 cm
(76)
Dostawa od 30.10.2026
63 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Tiseco Home Studio
Rękawica kuchenna Gingham
Bawełniana, niebieska, 18x28 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
Dostawa od 09.11.2026
48 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Blomus
Świeca Tuoksu Wood
Zapachowa, sojowa, o zapachu drzewa sandałowego/o zapachu igliwia/o zapachu drewna, czas palenia 35 h, liczba knotów 1 szt., ø 7 cm, wysokość 8 cm
Dostawa od 20.10.2026
84 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
Catherine Lansfield
Ręcznik kąpielowy Anti-Bacterial
Frotte, bawełniany, ciemnozielony, 90x140 cm
(9)
Dostawa od 04.11.2026
96 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
1
...
108
109
110
111
112
Załaduj więcej