Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 146 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Riviera
Ø 27 cm, kamionkowy, jasnozielony
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Serwetnik
Metalowy, różowy, 17x5 cm, wysokość 14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kartos
Zeszyty zestaw Rispetto
192 str., w formacie A5, w linie
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
86,99 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Ścierki zestaw Mineur
6 szt., bawełniane, brązowe, 65x65 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
14,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Casting
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, biała
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Podkładka pod garnek Tower
Silikonowa, 15x15 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Transport
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Zoo Animals
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, z nadrukiem, białe, 90x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Meadowsweet Floral
Biała/zielona, 30x40 cm
(30)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Kosz na śmieci Amber
Z pedałem, metalowy, biały, 3 l
(14)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, biały, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm
(57)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na szczoteczki do zębów Film Hook
Bez wiercenia, metalowy, biały, 3,5x12,5 cm, wysokość 4 cm
(16)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na kieliszki do wina Tower
Wiszący, metalowy, biały, 7x26 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Organizer Aubergine 229
Na artykuły papiernicze, ceramiczny, ø 7 cm, wysokość 11,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Mepal
Chochla Chef It
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Chodnik Jade
Beżowy, 45x120 cm
(17)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premier Housewares
Kosz na pranie Harga
Tekstylny, czarno-biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Candy
Plastikowy, czarny, 2,442 l
(92)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki papierowe Marble
Czarny, ø 15 cm, wysokość 32 cm
(38)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Etażerka
Łupkowa, czarna/w naturalnym kolorze, 24x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jari
3 szt., ceramiczne, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
28,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
B.E.S.
Kołdra Summer
Letnia, 140x200 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Pojemnik Bamboo/Linen Cube
Tekstylny, kremowy, 30x30x30 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mepal
Lunchbox Nordic white
1 l, z podziałką, plastikowy, kremowy
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z bambusową ramą, 20x27 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Misa Maya
Na sałatkę, z melaminy, ø 28 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Typu tasak, długość klingi 18 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Nóż Silverline
Typu tasak, ze stali nierdzewnej, długość klingi 18 cm, rękojeść: stal nierdzewna
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Pudding
Pluszowa, ze świątecznym motywem, brązowa, 35x35 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Santa
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 38x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Macralina
Beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 30x50 cm
(4)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka rozgrzewająca Warmers
Z lawendowym wypełnieniem, szara, 20x30 cm
Dostawa od 09.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary, 1,3 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Skagen
Szary, porcelanowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hubelino
Puzzle Firefighters
Liczba elementów 35, rekomendowany wiek 4+ lat
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(848)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Półka łazienkowa Bestlock
Bez wiercenia, metalowa, czarna
(19)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, szary, 165 ml, 9x9,5 cm, wysokość 15 cm
(102)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Lava
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze matowej czerni
(4)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Tokyo Lava
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 13x23 cm, wysokość 14 cm
(55)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na pokrywki Deck
W kolorze srebra, 42x14 cm, wysokość 16 cm
(18)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Szafka na buty Parker
Z litego cedru, w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 74 cm, wysokość 30 cm, głębokość 26 cm
(15)
Dostawa od 29.10.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Miotła
Szara
(19)
Dostawa od 06.11.2026
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Talerz Roda
Ø 28 cm, kamionkowy, czarny/szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
282
283
284
...
380
Załaduj więcej