Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia · Luksusowy
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 284 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
Blomus
Stoper do drzwi Entra
Ceramiczny, antracytowy, ø 2,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stopery do drzwi zestaw Buddy
2 szt., gumowe, szare, 11x15 cm, wysokość 6 cm
(45)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Mijolnir
Pościel Herz
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, szaroróżowa, 140x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy
Szybkoschnący, szary, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Wenko
Dywanik łazienkowy Ecoli
Odpowiedni do prania, tekstylny, szary, 50x80 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Canguro
Tekstylny, szary, 65 l
(95)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Uchwyt na ręczniki papierowe i folię CupboardStore
Wiszący, plastikowy, szary, 22x26 cm, wysokość 9 cm
(123)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Parus
Ze szczotką, szary/w kolorze srebra, 25,5x16,5 cm, wysokość 57 cm
(62)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Szczotka do WC Flex
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8x12 cm, wysokość 43 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Lékué
Formy do pieczenia zestaw
2 szt., 20 x 9,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(7)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Rosendahl
Szklanki zestaw Premium
2 szt., 520 ml
(2)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Słój na las w szkle Ball
Szklany, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 15 cm
Dostawa od 29.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Brandani
Sztućce
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Dodatkowa półka FlexiSpace
Wisząca, plastikowa, 19x29 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Tarka Handi-Zest™
Do sera
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Brandani
Tarka do sera 3in1
Uniwersalna
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tarka President
Uniwersalna
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Maty stołowe zestaw Candy Cane
4 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, w paski, 30x46 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Artevasi
System do zawieszenia doniczki Macramé
Tekstylny, ø 13 cm, wysokość 100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, beżowy, 1,8 l
(4)
Dostawa od 14.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x14 cm, wysokość 6 cm
(1306)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Esschert Design
Wazon Cutting
Szklany/drewniany/żelazny, w naturalnym kolorze, 6,5x25,5 cm, wysokość 14,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Filaire Aluminium
Wisząca, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa Viva!
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(159)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(5)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(83)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Esschert Design
Termometr zewnętrzny
(9)
Dostawa od 21.10.2026
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Wenko
Zapasowe wkłady do pochłaniacza wilgoci zestaw
2 szt., białe
(15)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka City
Szaroniebieska, 45x75 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
House Nordic
Wycieraczka Havana
50x80 cm
(30)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Ways
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 25x75 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Artsy Doormats
Wycieraczka Find Your Inner Peace
Z włókna kokosowego, w naturalnym kolorze, 40x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Casa Selección
Wycieraczka Peak
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bébé Douceur
Zabawka grająca Leopard
Rekomendowany wiek 3+ msc
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Aria Unicorn
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Sass & Belle
Zabawka pluszowa Gigi Giraffe
Rekomendowany wiek 1+ lat, wysokość 23 cm, długość 24 cm
(1)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Les Deglingos
Zabawki pluszowe zestaw Ptipotos Papadou
2 szt., rekomendowany wiek 0+ lat, prać w temp. 30°c, wysokość 19 cm, długość 34 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Scandi Christmas
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, w gwiazdy/z napisami, 45x35 cm
(8)
W magazynie
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
Butter Kings
Maty stołowe zestaw Fir Branches
2 szt., bawełniane, odpowiednie do prania, ze świątecznym motywem, kwieciste, 45x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Star Trading
Lampy zewnętrzne zestaw Turin
2 szt., szare, metalowe, LED, wbijane, solarne, ø13,5x47 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Christmas Print
2 szt., lniane, z nadrukiem, 40x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Bredemeijer
Zestaw filtrów do herbaty z miarką
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Bonami Essentials
Zestaw kołdry i poduszki do łóżeczka dziecięcego Stitched
Dziecięcy, całoroczny, 100x135 cm
(72)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
LEGO®
Zestaw podarunkowy Harry Potter
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Bloomingville
Miska Chirp
Do serwowania, kamionkowa, zielona, 60 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Garden Pleasure
Osłona balkonowa
Plastikowa, szara, 500x90 cm
W magazynie
99 zł
Do koszyka
Do koszyka
1
...
266
267
268
...
384
Załaduj więcej