Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 222 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Nowość
Vialli Design
Karafka Geo
1 l, szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 12 cm, wysokość 20 cm, głębokość 63,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
168 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Remember
Maty stołowe zestaw Lime
2 szt., bawełniane, geometryczne, ø 38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Mandala Tiles
Patchworkowy, 45x140 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hubelino
Tor kulkowy
Rekomendowany wiek 4+ lat, BPA free
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Stojak na przybory kuchenne
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, ø 14 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Faro
Plastikowa, z ornamentami, 28,5x44 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Orion
Kosz na śmieci Premier
Z pedałem, plastikowy, szary, 15 l
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Fruit
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Glitter
Plastikowa, 30x44 cm
(1)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Notes Sausage Dog
60 str., w formacie A5, w linie
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Ręcznik kąpielowy Skyline
Bawełniany, z ornamentami, ciemnoszary, 70x140 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hermia
Miski zestaw
6 szt., do deseru, szklane, ø 12,5 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dreamcatcher
2 szt., odpowiednie do prania, beżowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Gold Ribbon
Polarowy, szary, 150x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Półka łazienkowa Carry
Ścienna, stalowa, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Timons
Tapicerowane, z szenilu, brązowe/beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 810 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Duralex
Szklanki zestaw Unie
6 szt., 330 ml
(13)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
12,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Bieżnik Leaves
Kwiecisty, 45x140 cm
(6)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na reklamówkę Galileo
Wiszący, stalowy, czarny, 14x21 cm, wysokość 19 cm
(8)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w kolorze srebra, szklany
(13)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Södahl
Serwetki zestaw Abstract leaves
4 szt., tekstylne, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Feuille
Zmywalny, z PCV, biały, 140x240 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obraz Grass
30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Ociekacz
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze złota, 37x23 cm
(39)
W magazynie
236 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na odpadki organiczne Nordic black
Plastikowy, czarny, ø 17,5 cm, wysokość 18 cm, 2,2 l
(12)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kulig
Długie łyżeczki zestaw London
Dla 6 osób, 6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Marie Cat "Floral"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, biała, bawełniana, 140x200 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Paia
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Harry Potter "Hogwarts Night"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, ciemnoniebieska/szara, z mikrowłókna, 140x200 cm
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bizzotto
Zestaw mebli ogrodowych Millor
Dla 2 osób, aluminiowy, w kolorze khaki/szarobrązowy, 3 szt.
W magazynie
Ostatnia sztuka
4 513 zł
z kodem
5 309 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Darren
20 szt., papierowe, z nadrukiem, 33x33 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw
3 szt., plastikowe, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Waga kuchenna
Czerwona, metalowa, nośność 5 kg
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Micadoni
Narożnik Naomi
Aksamitny, prawostronny/w kształcie litery L, wodoodporny/odpowiedni dla zwierząt domowych, beżowy, czteroosobowy, szerokość 280 cm, głębokość 195 cm, głębokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
11 602 zł
z kodem
13 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Róg i kształt (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło ogrodowe Rodano
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 110 kg, szerokość 54 cm, wysokość 84 cm, głębokość 61 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Tatuaże dla dzieci Road Trip
Rekomendowany wiek 3+ lat
(18)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Dziecięca poszewka na poduszkę Child Vehicles
Z nadrukiem, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Haczyk Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kalejdoskop Mimi and Milo
Rekomendowany wiek 3+ lat
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Beja
Wielopoziomowa, metalowa, jasnoszara, szerokość 48 cm, wysokość 55 cm, głębokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Salt&Pepper
Zestaw noży Chop
2 szt., ze stali nierdzewnej, do warzyw, rękojeść: plastik
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Etażerka
Porcelanowa, biała, ø 25,5 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Miska Manon
Na zupę, kamionkowa, bordowa, 900 ml, ø 22 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
2,2 l, ze stali nierdzewnej, czarny/w kolorze srebra
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
161
162
163
...
382
Załaduj więcej