Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 131 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Mila Home
Zestaw poduszek na krzesła i bieżnika Orange
5 szt., żółty
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Kelso Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w kratkę, brązowa/beżowa, 200x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Soft as a Cloud
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, z mikrowłókna, z nadrukiem, różowe, 90x190 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Green Gate
Cukierniczka
Biała, pojemność 200 ml
(4)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Kubek na szczoteczki do zębów Time
Betonowy, jasnoszary, ø 8 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Zestaw garnków Home Profi
13 szt., ze stali nierdzewnej, 1x garnek/5x garnek/2x rondel/5x pokrywka, odpowiedni na indukcję
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 379 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Zasłona prysznicowa Sevilla
Z ornamentami, jasnoniebieska, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 21 cm, wysokość 21,5 cm
(4)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Szafka pod TV Vedrana
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 195 cm, wysokość 35 cm, głębokość 40 cm
(4)
Dostawa od 09.12.2026
3 410 zł
z kodem
4 263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Shaki
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Dziecięca szafka nocna Esteban
Szarozielona, 40x35 cm, wysokość 53 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Floriane Garden
Zestaw mebli ogrodowych Beech
Dla 2 osób, z litego drewna bukowego, kremowy/w naturalnym kolorze, 3 szt.
(4)
Dostawa od 06.11.2026
1 439 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Meise Möbel
Topper
180x200 cm, twardy, piankowy, ze zdejmowanym pokrowcem/antyalergiczny/termoregulacyjny, z zimnej pianki, grubość 10 cm, nośność 240 kg
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 503 zł
z kodem
1 879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (6)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Szlafrok Tendresse
W rozmiarze M, bawełniany, jasnobrązowy
(4)
Dostawa od 22.10.2026
134 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Gizmo
Ślizgacz Supernova
(4)
W magazynie
129 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Lola
Z podłokietnikami, tapicerowany, aksamitny, zielony
(4)
Dostawa od 21.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Opaska na oczy
Biała/zielona/różowa
(4)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Patelnia
Do racuchów, żeliwna, ø 23 cm, odpowiednia na indukcję
(6)
W magazynie
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Sym
Jednoosobowa, otwarta, bawełniana, beżowa, 140x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
French press Diva
Pojemność 1 l, szklany
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Półka łazienkowa Duo
Bez wiercenia, plastikowa, biała
(6)
Dostawa od 15.10.2026
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bianca
Pościel dziecięca Transport
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na guziki, biała/beżowa, bawełniana, 135x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Bodo
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, biała, szerokość 117 cm, wysokość 61 cm, głębokość 39 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cooksmart ®
Fartuch z warstwą PVC Beside the Seaside
Bawełniany, niebieski
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 820 ml, szklany, w kolorze różowego złota
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
IHR
Kubek Tulip Meadow
75 ml, porcelanowy, fioletowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Drabinka na ręczniki Siem
Metalowa, czarna, długość 40 cm, wysokość 180 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poduszka na krzesło
Wiązana, geometryczna, 40x40 cm
(5)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Pisco
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, szarozielona, szerokość 120 cm, wysokość 83 cm, głębokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Komoda dziecięca
Z przewijakiem, w dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała/w naturalnym kolorze, szerokość 110 cm, wysokość 98 cm, głębokość 75 cm
(8)
W magazynie
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Materasso
Stelaż TWINPACK
160x200 cm, lamelowy, nieregulowany, nośność 120 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
499 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (3)
-20% z kodem
Mila Home
Pościel Geometric
Dwuosobowa, z prześcieradłem/4-częściowa, otwarta, geometryczna/w kratkę, czarna, 200x220 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Allstar
Półka łazienkowa Minas
Wisząca, plastikowa, czarna
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Frosted
2 szt., 540 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Szafka nocna Langley
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, 45x30 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
855 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe
(2)
W magazynie
1 895 zł
z kodem
2 369 zł bez kodu
1 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
6 szt., ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
63,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Komoda Jolene
Z litego drewna sosnowego, z płyty MDF, powłoka: olejowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 110 cm, głębokość 38 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 759 zł
z kodem
2 199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Vivielle
Z mieszanki bawełny, 130x160 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Barlow
W dekorze dębu, 80x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
863 zł
z kodem
1 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stolik ogrodowy Mesquida
Ceramiczny, ciemnobrązowy, ø 36 cm, wysokość 45,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Szafka pod TV Mille
Z litego drewna sosnowego, powłoka: lakierowanie, brązowa, szerokość 160 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 335 zł
z kodem
1 669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Chlebak Prescott
Ze stali nierdzewnej, w kolorze miedzi/beżowy, 22x22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Pepita
Ø 38 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Cosmopolitan Design
Szezlong Vienna
Prawostronny, jasnoszary, szerokość 110 cm, głębokość 170 cm, waga 35 kg
(2)
W magazynie
3 527 zł
z kodem
4 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Róg i kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Otto
Z cichym domykiem, w dekorze dębu, beżowa, 50x35 cm, wysokość 47 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stojąca Portland
Czarna, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 26x74,5x143 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
171
172
173
...
380
Załaduj więcej