Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 146 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Dolly
Z materiału bouclé, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Foutastic
Ścierki zestaw Cake
6 szt., bawełniane, 40x60 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 20 szt.
Bloomingville
Serwetki zestaw Paia
20 szt., papierowe, z napisami, 33x33 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
1,45 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca White Tiger
Jednoosobowa, zapinana na suwak, biała/szara, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Notesy Sunday Morning
64 str., w formacie A6, czysty/w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Kubek na szczoteczki do zębów Smart
Plastikowy, biały, ø 7 cm, wysokość 10,5 cm
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Ręcznik dziecięcy Paw Patrol
Bawełniany, różowy, 70x140 cm
(3)
W magazynie
38 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Szafka Libbiano
W dekorze dębu, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 138 cm, wysokość 105 cm, głębokość 25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 695 zł
z kodem
2 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Good Morning
Pościel Costa
Jednoosobowa, zapinana na suwak, dwustronna, bawełniana, z nadrukiem, beżowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Orion
Patelnia Litina
Do grillowania, z odpinaną rączką, żeliwna, ø 22 cm, odpowiednia na indukcję
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Mata stołowa Botany 2
Lniana, odpowiednia do prania, kwiecista, 35x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Wkładka do krzesełka do karmienia Roba style
Zielona
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Meise Möbel
Łóżko dwuosobowe Mattis
180x200 cm, bez stelaża, tapicerowane, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
3 031 zł
z kodem
3 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Lejek Kitch
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Pochłaniacz wilgoci Cat
Ciemnoszary
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Szafka na buty
Tekstylna, powłoka: malowanie proszkowe, biała/czarna, liczba par butów 25 , szerokość 75 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
357 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
My House
Pościel Circles
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, geometryczna/z nadrukiem, jasnobrązowa, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Lustro Sono
Kosmetyczne, ø 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
185 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Floriane Garden
Krzesło ogrodowe Beech
Drewniane, w naturalnym kolorze, nośność 150 kg, szerokość 40 cm, wysokość 81 cm, głębokość 30 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Kave Home
Stół Burano
Ze szklanym blatem, 90x200 cm
(3)
Dostawa od 09.12.2026
1 957 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Butter Kings
Pościel Watercolour Spots
Jednoosobowa, zapinana na suwak, luksusowa, z satyny bawełnianej, w kropki, biała, 135x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
291 zł
z kodem
364 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, szary, 30 x 42 cm
(3)
W magazynie
35,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 6 szt.
Orion
Szklanki zestaw Tuana
6 szt., 320 ml, do whiskey
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Cotton House
Pościel dziecięca Abcd
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę
Wiszący, metalowy, czarny, 18,5x20 cm, wysokość 14 cm
(3)
Dostawa od 15.10.2026
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tvilum
Szafka pod TV Roomers
Z płyty wiórowej, powłoka: folia, czarna, szerokość 156 cm, wysokość 48 cm, głębokość 48 cm
(3)
Dostawa od 19.10.2026
1 447 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Foutastic
Dywanik łazienkowy Pink Pug
Odpowiedni do prania, różowy, 40x60 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Addis
Mop Mega
(3)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Narzuta Bedar
Bawełniana, beżowa, 180x250 cm
(3)
Dostawa od 07.12.2026
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
-20% z kodem
Rex London
Obrazki do ścierania Space Age
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Piórnik City Go Big
Tekstylny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Woodman
Stół Kungla
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, 90x170 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Półka Pipa
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 34 cm, wysokość 10 cm, głębokość 10 cm
(3)
Dostawa od 14.10.2026
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vipack
Łóżko dziecięce Peuter
70x140 cm, ze stelażem, powłoka: barwienie, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
755 zł
z kodem
944 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kähler Design
Kieliszki na jajka zestaw Hammershøi
2 szt., porcelanowe, białe
(3)
Dostawa od 19.10.2026
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
56 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roba
Dziecięcy zestaw ogrodowy
Drewniany, 85,5x89 cm, wysokość 50 cm
(3)
Dostawa od 20.10.2026
643 zł
z kodem
804 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na papier toaletowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, ø 16 cm, wysokość 46 cm
(7)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Larum
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z bawełny renforcé, z nadrukiem, niebieska/kremowa, 140x200 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Osłona balkonowa
Plastikowa, czarna, 500x85 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
170
171
172
...
380
Załaduj więcej