Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Strona główna
Pomieszczenia
Strona główna
Pomieszczenia
Pomieszczenia
Salon
Sypialnia
Pokój dziecięcy
Łazienka
Kuchnia i jadalnia
Przedpokój i garderoba
Biuro domowe
Spiżarka
Taras i balkon
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Dostępność
+ Więcej (3)
36 181 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Corintha
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 43x61 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
651 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lampa stojąca Catlar
Zielona/w naturalnym kolorze, metalowa, 35x38x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Suszarka na pranie Linomatic 600 Deluxe Cover
Ogrodowa, w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 60 m
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
769 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Zegar Moreno
Ø 25,5 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
312 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Półka łazienkowa Modo
Ścienna, stalowa, czarna
(2)
W magazynie
258 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bigso
Szkatułka na biżuterię Fawn Paper Laminate
Kartonowa, 26,5x19 cm, wysokość 19 cm
(2)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Szufelka i zmiotka SinkSide
Z plastiku z recyklingu
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Naya
Zielona/beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Poduszka dekoracyjna Lemon
Bawełniana, ze zdejmowaną poszewką, 35x50 cm
(2)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Støraa
Stoliki zestaw Amelia
2 szt., z blatem w dekorze marmuru, białe/w kolorze złota, ø 79 cm, wysokość 45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
743 zł
z kodem
929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 3 szt.
Bigso
Pojemniki zestaw Aston Paper Laminate
3 szt., kartonowe, szare, 20,5x29,5x14,5 cm
(2)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Dalmine
Z bawełny z recyklingu, zielony/kremowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Germania
Szafka łazienkowa Menen
Wysoka/wąska, z płyty wiórowej, powłoka: melamina, biała, szerokość 39 cm, wysokość 111 cm, głębokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Orgullo
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Ombre Rainbow Clouds
Z gumką, jednoosobowe, niebieskie/różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-20% z kodem
Orion
Sztućce do steków zestaw
Dla 6 osób, 15 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, czarny/brązowy, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm, wysokość 168 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Organizer Wave
Na artykuły papiernicze, drewniany, 11x22 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Misy zestaw Margrethe
4 szt., plastikowe, czerwone, ø 23 cm, pojemność 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
306 zł
z kodem
383 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Fartuch Enchanted Twilight Animals
Bawełniany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Orion
Miski zestaw Statek
4 szt., na zupę, ceramiczne, kremowe, 850 ml, ø 16 cm
(2)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Man
Z żywicy polimerowej, 22x26 cm, wysokość 57,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Pauline
Odpowiedni do prania, z mieszanki lnu, kremowy, ø 180 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Pojemnik Folding Crate
Plastikowy, szary, pojemność 32 l, 47,5x34,5x23,5 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Jerry Fabrics
Pościel dziecięca Leopard "Green"
Jednoosobowa, dwustronna, zapinana na suwak, bawełniana, 140x200 cm
(2)
W magazynie
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, czarny, szerokość 29 cm, wysokość 42 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
HIP
Pościel Inaya
Jednoosobowa, zapinana na suwak, ciepła/dwustronna, flanelowa, w mandalę/kwiecista, różowa/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Koc Gallery
Zielony/fioletowy, 125x170 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Hera
Dwuosobowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, bawełniana, biała/niebieska, 240x220 cm
(2)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Cosplay
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 100 cm, wysokość 4 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
255 zł
z kodem
319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Rena
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Pine
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Guirlande
Plastikowa, ø 38 cm
(2)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Keksówka
1 szt., ø 29,5 cm, ceramika
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mijolnir
Pościel Dide
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z nadrukiem, żółta/szara, 140x200 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Wieszak na ręczniki Fixeo
Bez wiercenia, metalowy, w matowym białym kolorze, 40x10 cm, wysokość 5 cm
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Støraa
Biurko Camila
Z otworem na kable, 50x106 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Maximex
Uniwersalne osłonki na żywność zestaw
Plastikowe
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Tłuczek do mięsa z tasakiem President
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Komponent – pojemnik Mural
Bambusowy, w naturalnym kolorze, szerokość 19 cmwysokość 15 cmgłębokość 12 cm
(2)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
WMF
Kubki zestaw Barista
2 szt., 380 ml, porcelanowe, do latte, białe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
58 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Fondi
Ścienny, drewniany, w ciemnym naturalnym kolorze, 60x25,5 cm, wysokość 48,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
2 szt., odpowiednie do prania, różowe, 60x100 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
172
173
174
...
380
Załaduj więcej