Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 336 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 175 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 29.10.2026
2 056 zł
z kodem
2 419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stół Boavista
Ø 120 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
2 082 zł
z kodem
2 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
Rowico
Stół Yumi
W dekorze dębu, ø 115 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
2 243 zł
z kodem
2 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Add
2 szt., tapicerowane, czerwone
Dostawa od 23.10.2026
3 714 zł
z kodem
4 369 zł bez kodu
2 184,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Mogi
Obrotowy, tapicerowany, z imitacji skóry, pomarańczowy
Dostawa od 27.10.2026
2 413 zł
z kodem
2 839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Kalune Design
Krzesło Stormi Sandalye
Tapicerowane, aksamitne, antracytowe
Dostawa od 04.11.2026
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, beżowa, szerokość 60 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 27.10.2026
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe, wysokość siedziska 68 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 274 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare
(5)
Dostawa od 22.10.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
1 164,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Hype
Tapicerowane, z imitacji skóry, brązowe
(10)
Dostawa od 23.10.2026
1 189 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Macaret
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, przed łóżko, czarna/kremowa, szerokość 120 cm, głębokość 38 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 783 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Rowico
Stół Filippa
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 165 cm
Dostawa od 22.10.2026
4 105 zł
z kodem
4 829 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Stół Glenside
Rozkładany, w dekorze dębu, ø 130 cm, długość po rozłożeniu 230 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
3 280 zł
z kodem
3 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Witryna Brisbane
Metalowa, czarna, szerokość 80 cm, wysokość 180 cm, głębokość 35 cm
Dostawa od 29.10.2026
2 082 zł
z kodem
2 449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
MOME
Komoda Nereida
Z litego drewna mango, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 170 cm, wysokość 79 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
4 309 zł
z kodem
5 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Półka Bekka
Wielopoziomowa, z drewna z recyklingu, powłoka: barwienie, niebieska, szerokość 70 cm, wysokość 70 cm, głębokość 10 cm
Dostawa od 29.10.2026
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Light & Living
Ławka Nafya
Z materiału bouclé, tapicerowana, przed łóżko, kremowa, szerokość 119 cm, głębokość 45 cm, wysokość 48 cm
Dostawa od 06.11.2026
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Add
2 szt., obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
Dostawa od 27.10.2026
4 266 zł
z kodem
5 019 zł bez kodu
2 509,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Półka Lina
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, szerokość 60 cm, wysokość 24 cm, głębokość 20 cm
Dostawa od 27.10.2026
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Actona
Hoker Tina
Tapicerowany, z imitacji skóry, biały, wysokość siedziska 66 cm
(32)
Dostawa od 29.10.2026
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
MOME
Stół Mudri
Z blatem z drewna akacjowego, 100x200 cm
Dostawa od 27.10.2026
5 040 zł
z kodem
5 929 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Barrali
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ciemnobrązowa, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
3 416 zł
z kodem
4 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Stół Maddock
Rozkładany, w dekorze dębu, ø 135 cm, długość po rozłożeniu 235 cm
Dostawa od 22.10.2026
4 538 zł
z kodem
5 339 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Woodman
Komoda Jugend
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, czarna/w naturalnym kolorze, szerokość 130 cm, wysokość 87 cm, głębokość 44 cm
Dostawa od 27.10.2026
3 697 zł
z kodem
4 349 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Krzesła zestaw Monza
2 szt., w naturalnym kolorze
Dostawa od 29.10.2026
1 767 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
1 039,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Ławka Softy
Aksamitna, tapicerowana, jasnoróżowa, szerokość 90 cm, głębokość 45 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 240 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Sashi
Z litego drewna tekowego, 100x220 cm
Dostawa od 16.12.2026
5 612 zł
z kodem
6 602 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Komoda Barrali
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 21.10.2026
3 399 zł
z kodem
3 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, ciemnoszare
(2)
Dostawa od 02.11.2026
1 776 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
1 044,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, w kolorze khaki, wysokość siedziska 68 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
1 385 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
814,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Montuiri
Rozkładany, z dodatkowym blatem, z blatem w dekorze dębu, 90x120 cm, długość po rozłożeniu 170 cm
Dostawa od 16.12.2026
3 032 zł
z kodem
3 567 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Macaret
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, przed łóżko, kremowa/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, głębokość 38 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 783 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (3)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Mayra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 90 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 657 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Oita
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 26.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 22.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
1 109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Light & Living
Stół Rianne
Z blatem w dekorze marmuru, ø 100 cm
Dostawa od 06.11.2026
3 841 zł
z kodem
4 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Komoda Caitlin
W dekorze orzecha, z płyty MDF, powłoka: folia, ciemnobrązowa, szerokość 80 cm, wysokość 88 cm, głębokość 39 cm
Dostawa od 26.10.2026
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Cailin
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 42 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
1 784 zł
z kodem
2 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Lotty
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 16.12.2026
4 467 zł
z kodem
5 255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Witryna Everett
Z litego drewna dębowego, powłoka: barwienie, czarna, szerokość 95 cm, wysokość 195 cm, głębokość 41 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 553 zł
z kodem
7 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Naya
Z podłokietnikami, tapicerowany, szary
(4)
Dostawa od 29.10.2026
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Stół Jorre
Ø 120 cm
(4)
Dostawa od 29.10.2026
3 017 zł
z kodem
3 549 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, zielona/szara, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Eldia
Z płyty wiórowej, powłoka: melamina, kremowa, szerokość 200 cm, wysokość 77,5 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Stół Blackburn
Rozkładany, z dodatkowym blatem, ceramiczny, 97x240 cm, długość po rozłożeniu 240 cm
Dostawa od 02.11.2026
4 368 zł
z kodem
5 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Półka Volterra
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, ciemnoszara, szerokość 60 cm, wysokość 30 cm, głębokość 7 cm
Dostawa od 26.10.2026
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bobochic Paris
Ławka Oceane
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, beżowa/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 25.11.2026
2 303 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
45
46
47
48
49
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni