Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni
...
Meble według typu pomieszczenia
Meble do kuchni i jadalni
Meble do kuchni i jadalni · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Stoły do jadalni
Stoliki barowe
Wózki kuchenne
Witryny
Półki
Regały
Komody
Zestawy do jadalni
Szafki i stojaki na wino
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Dekor
Design
Kolor
Cena
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 335 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Rowico
Stół Lotta
Rozkładany, 80x120 cm, długość po rozłożeniu 165 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 215 zł
z kodem
1 429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Stół Yodalia
Rozkładany, z dodatkowym blatem, ze szklanym blatem, 100x130 cm, długość po rozłożeniu 190 cm
Dostawa od 16.12.2026
5 141 zł
z kodem
6 048 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bobochic Paris
Ławka Oceane
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, zielona/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 18.11.2026
2 303 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Stół Aston
Rozkładany, z blatem w dekorze dębu, 100x210 cm, długość po rozłożeniu 310 cm
Dostawa od 02.11.2026
2 634 zł
z kodem
3 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 29.10.2026
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Crib
Z podłokietnikami, z imitacji skóry, czarny/w jasnym naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Krzesło Batilda
Tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
Dostawa od 29.10.2026
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Støraa
Ławka Sara
Drewniana, ze schowkiem/do kuchni, szara, szerokość 160 cm, głębokość 120 cm, wysokość 90 cm
(15)
Dostawa od 22.10.2026
2 379 zł
z kodem
2 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Arus
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, jasnoszare, wysokość siedziska 66 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Szafka na wino Isaac
Z płyty MDF, powłoka: malowanie proszkowe, w naturalnym kolorze, liczba butelek 12, w naturalnym kolorze, szerokość 51 cm, wysokość 91 cm, głębokość 30 cm
Dostawa od 22.10.2026
875 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Stół Filippa
Rozkładany, z litego drewna dębowego, ø 120 cm, długość po rozłożeniu 165 cm
Dostawa od 22.10.2026
4 079 zł
z kodem
4 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bobochic Paris
Ławka Oceane
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, jasnoszara/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 18.11.2026
2 337 zł
z kodem
2 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Millay
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Stół Arq
W dekorze jesionu, 137x137 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 558 zł
z kodem
3 009 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
734 zł
z kodem
864 zł bez kodu
432 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rowico
Stół Tyler
Rozkładany, z litego drewna dębowego, 90x180 cm
Dostawa od 22.10.2026
3 484 zł
z kodem
4 099 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Nube
Z drzwiami przesuwnymi, z płyty MDF, powłoka: melamina/powłoka: barwienie, ceglasta/beżowa, szerokość 180 cm, wysokość 91 cm, głębokość 45 cm
Dostawa od 27.10.2026
2 889 zł
z kodem
3 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Comba
Z blatem w dekorze orzecha, 100x180 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor drewna (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Calixta
Skórzana, drewniana, przed łóżko, koniakowa/w naturalnym kolorze, szerokość 120 cm, głębokość 40 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 539 zł
z kodem
1 810 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bobochic Paris
Ławka Oceane
Tapicerowana, ze schowkiem/przed łóżko, pomarańczowa/w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, głębokość 40 cm, wysokość 50 cm
Dostawa od 18.11.2026
2 303 zł
z kodem
2 709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rowico
Stół Yumi
Z blatem w dekorze dębu, ø 115 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
2 175 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Szafka na wino Isaac
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, czarna, liczba butelek 15, czarna, szerokość 48,5 cm, wysokość 84,5 cm, głębokość 34 cm
Dostawa od 22.10.2026
454 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Stół Ther
Z blatem w dekorze dębu, 120x120 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 444 zł
z kodem
1 699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Woodman
Stół Stripe
Z blatem w dekorze dębu, 90x160 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 886 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, skórzane, czarne
Dostawa od 26.10.2026
2 226 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Woodman
Stół Curved
Rozkładany, z dodatkowym blatem, w dekorze dębu, 90x180 cm, długość po rozłożeniu 220 cm
Dostawa od 27.10.2026
3 705 zł
z kodem
4 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Calixta
Skórzana, drewniana, przed łóżko, czarna, szerokość 120 cm, głębokość 40 cm, wysokość 47 cm
Dostawa od 16.12.2026
1 539 zł
z kodem
1 810 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Topaz
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, przed łóżko, beżowa/w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 14.12.2026
2 678 zł
z kodem
3 151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Inca
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 80 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
968 zł
z kodem
1 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, żółte
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Ławka Topaz
Z tkaniny szenilowej, drewniana/tapicerowana, beżowa/w naturalnym kolorze, szerokość 150 cm, głębokość 51 cm, wysokość 45 cm
Dostawa od 14.12.2026
2 678 zł
z kodem
3 151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Enit
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 14.12.2026
1 357 zł
z kodem
1 597 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rowico
Stół Emmett
Z litego drewna dębowego, 95x240 cm
Dostawa od 22.10.2026
6 502 zł
z kodem
7 649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker ogrodowy Turqueta
Drewniany, w naturalnym kolorze, nośność 160 kg, szerokość 53 cm, głębokość 48,5 cm, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 16.12.2026
2 263 zł
z kodem
2 662 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Mogi
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 27.10.2026
3 833 zł
z kodem
4 509 zł bez kodu
2 254,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Støraa
Stół Solid
90x160 cm
Dostawa od 26.10.2026
2 141 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
MOME
Komoda Mundra
Z litego drewna mango, powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 190 cm, wysokość 85 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
4 266 zł
z kodem
5 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Sierra
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 159 cm, wysokość 80 cm, głębokość 47 cm
(3)
Dostawa od 27.10.2026
2 872 zł
z kodem
3 379 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Doric
Z płyty MDF, powłoka: lakierowanie, biała, szerokość 200 cm, wysokość 70 cm, głębokość 46 cm
(6)
Dostawa od 27.10.2026
4 368 zł
z kodem
5 139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Komoda Mailen
Z drzwiami przesuwnymi, w dekorze jesionu, z płyty MDF, powłoka: fornir, ciemnobrązowa, szerokość 180 cm, wysokość 75 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 16.12.2026
4 344 zł
z kodem
5 111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Doric
Z płyty MDF, powłoka: barwienie, biała, szerokość 100 cm, wysokość 70 cm, głębokość 48 cm
Dostawa od 23.10.2026
2 889 zł
z kodem
3 399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
Dostawa od 27.10.2026
1 835 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, ceglasta, szerokość 180 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
3 552 zł
z kodem
4 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Lorenza
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: melamina, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 80 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 776 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Teulat
Komoda Otto
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, beżowa, szerokość 180 cm, wysokość 78 cm, głębokość 45 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
3 595 zł
z kodem
4 229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Marckeric
Komoda Titan
Z płyty MDF, powłoka: melamina, szara/beżowa, szerokość 145 cm, wysokość 82 cm, głębokość 40 cm
(1)
Dostawa od 27.10.2026
1 878 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
45
46
47
48
49
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Ławki
Witryny
Wózki kuchenne
Stojaki na wino
Półki
Regały
Ulubione filtry
Meble do kuchni i jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne meble do kuchni i jadalni