Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 141 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Ginny
2 szt., tapicerowane, z szenilu, brzoskwiniowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
789,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(1)
Dostawa od 26.10.2026
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, beżowe/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
815 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Tapicerowane, z imitacji skóry, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Teulat
Fotele jadalniane zestaw Add
2 szt., tapicerowane, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 408 zł
z kodem
4 009 zł bez kodu
2 004,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Agape
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, szary
Dostawa od 22.10.2026
1 521 zł
z kodem
1 789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Kinsley
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 22.10.2026
1 155 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Krzesło Libby
Tapicerowane, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Arabella
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, jasnoszary
Dostawa od 26.10.2026
1 504 zł
z kodem
1 769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Bizzotto
Fotel jadalniany Lottie
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, zielony
Dostawa od 26.10.2026
1 623 zł
z kodem
1 909 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Ciselia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, beżowe
(84)
W magazynie
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Konna
Tapicerowany, z szenilu, beżowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
578 zł
z kodem
680 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Camilla
Z podłokietnikami, plastikowe, jasnobrązowe
W magazynie
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, brązowe/beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 539 zł
z kodem
1 810 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Eamy
Tapicerowany, z szenilu, czarny/szary, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wysokość siedziska (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Camilla
Z podłokietnikami, plastikowe
W magazynie
1 181 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Marilla
2 szt., obrotowe, tapicerowane, z szenilu, zielone
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 895 zł
z kodem
2 229 zł bez kodu
1 114,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, zielone/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 036 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Elk
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, kremowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 150 zł
z kodem
2 529 zł bez kodu
1 264,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
House Nordic
Krzesło biurowe Monaco
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, ciemnobrązowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46-55,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, beżowy/w ciemnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Abba
2 szt., ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
412 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Madai
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, brązowe, nośność 130 kg
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Konna
Z podłokietnikami, tapicerowany, z szenilu, beżowy, wysokość siedziska 66 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
814 zł
z kodem
958 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Livo
Tapicerowane, w ciemnym naturalnym kolorze
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Actona
Krzesło Ida
Białe
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Kosaka
2 szt., tapicerowane, jasnoczerwone
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 107 zł
z kodem
2 479 zł bez kodu
1 239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 079 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Zahara
Tapicerowany, jasnobrązowy, wysokość siedziska 65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wysokość siedziska (2)
Premium
-15% z kodem
Gazzda
Hoker Nora
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 674 zł
z kodem
1 969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Tissiana
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 854 zł
z kodem
2 181 zł bez kodu
1 090,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Owen
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46,5-58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Jenna
Obrotowe, tapicerowane, ciemnoszare
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
679 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Tomasucci
Krzesła zestaw Lion
2 szt., z imitacji skóry, z imitacji skóry, brązowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
804,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Bonita
Tapicerowany, z szenilu, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Rowley
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Perugia
Z litego drewna tekowego, skórzany, brązowy, wysokość siedziska 60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 308 zł
z kodem
1 539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło biurowe Hype
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne, nośność 120 kg, wysokość siedziska 42-54 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 580 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Fotel jadalniany Gaia
Z podłokietnikami, tapicerowany, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, czarny
(3)
W magazynie
1 767 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Peru
W naturalnym kolorze
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Krzesło Curious
Tapicerowane, kremowe/w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Krzesło Arch
Z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w jasnym naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 011 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Yes Everyday
Krzesło biurowe Perth
Z imitacji skóry, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, szarobrązowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 54-54 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
632 zł
z kodem
744 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
DAN-FORM Denmark
Krzesło Cloud
Tapicerowane, z imitacji skóry, z półmatowym wykończeniem, czarne
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 062 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czarne/szarobrązowe, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 002 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
589,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
8
9
10
...
24
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością