Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 159 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Actona
Hokery zestaw Gill
2 szt., tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65,5 cm
(63)
W magazynie
1 232 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
724,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, beżowe
(67)
W magazynie
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Hoker Finch
Z regulowaną wysokością, metalowy, czarny, wysokość siedziska 59 cm
(48)
W magazynie
252 zł
z kodem
296,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Actona
Krzesła zestaw Batilda
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, koniakowe
(65)
W magazynie
1 478 zł
z kodem
1 739 zł bez kodu
869,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Fotel jadalniany Emilia
Tapicerowany, aksamitny, różowy
(39)
W magazynie
909 zł
z kodem
1 069 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Hoker Tina
Tapicerowany, z imitacji skóry, czarny, wysokość siedziska 76 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
399 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, beżowe
(44)
W magazynie
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stołek Kumba
Biały, wysokość 47 cm, nośność 120 kg
(55)
W magazynie
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stołek Kumba
Szary, wysokość 47 cm, nośność 120 kg
(46)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, zielone
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stołek Kumba
Czarny, wysokość 47 cm, nośność 120 kg
(59)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stołek Club
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, wysokość 44 cm, nośność 120 kg
(32)
W magazynie
216 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, czarne
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(35)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Ulubione
House Nordic
Stołek Badia
W naturalnym kolorze, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
(35)
W magazynie
230 zł
z kodem
270 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 64 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
730 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stołek Corg
Z litego drewna kauczukowego, biały, wysokość 51 cm, nośność 120 kg
(37)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, białe
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Krzesło biurowe Winslow
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, koniakowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 42-52 cm
(38)
Dostawa od 02.11.2026
785 zł
z kodem
924 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Oslo
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
(26)
Dostawa od 26.10.2026
522 zł
z kodem
614 zł bez kodu
307 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło Ciselia
Tapicerowane, z szenilu, jasnobrązowe
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Hoker Whistler
Tapicerowany, biały/szary, wysokość siedziska 68 cm
(16)
W magazynie
747 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Bonami Essentials
Stołek Club
Z litego drewna kauczukowego, w jasnym naturalnym kolorze, wysokość 44 cm, nośność 120 kg
(20)
W magazynie
225 zł
z kodem
265 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, szare
(24)
Dostawa od 19.10.2026
547 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze
(49)
W magazynie
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Elim
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe/w naturalnym kolorze
(19)
W magazynie
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Hoker Badalona
Tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, biały, wysokość siedziska 65 cm
(16)
W magazynie
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, niebieskie
(16)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Batilda
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, koniakowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 44,5-51,5 cm
(25)
Dostawa od 29.10.2026
696 zł
z kodem
819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Lissy
2 szt., tapicerowane, żółte
(47)
W magazynie
Ostatnia sztuka
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Hoker Wilma
Tapicerowany, szary, wysokość siedziska 73 cm
(21)
W magazynie
411 zł
z kodem
483,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło Eris
Tapicerowane, aksamitne, szare
(17)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Nora
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/z podłokietnikami/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 110 kg, wysokość siedziska 44-54 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
768 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Actona
Hoker Finch
Z regulowaną wysokością, tapicerowany, aksamitny, szary, wysokość siedziska 62 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
287 zł
z kodem
338 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Stołek Alaska
Plastikowy, biały, wysokość 45,5 cm, nośność 250 kg
(18)
W magazynie
212 zł
z kodem
249 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bonami Essentials
Stołek Club
Z litego drewna kauczukowego, biały, wysokość 44 cm, nośność 120 kg
(16)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bonami Essentials
Hoker Club
Z litego drewna kauczukowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
(14)
W magazynie
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Rodham
2 szt., tapicerowane, w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, szare
(12)
W magazynie
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Actona
Krzesło Roxby
W dekorze dębu, czarne/w naturalnym kolorze
(41)
W magazynie
343 zł
z kodem
404 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Actona
Hoker Finch
Z regulowaną wysokością, tapicerowany, z imitacji skóry, szary, wysokość siedziska 62 cm
(17)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Hokery zestaw Wilma
2 szt., tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
832 zł
z kodem
979 zł bez kodu
489,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Hokery zestaw Middelfart
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, aksamitne, żółte, wysokość siedziska 63 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
794 zł
z kodem
934 zł bez kodu
467 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Krzesło biurowe Haston
Tapicerowane, obrotowe, żółte, nośność 130 kg
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Stołek Sheepskin
Tapicerowany, biały, wysokość 45 cm, nośność 100 kg
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Stołek Rose
Brązowy, wysokość 40 cm, nośność 120 kg
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
348 zł
z kodem
409,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Brighter
Tapicerowany, z imitacji skóry, biały, wysokość siedziska 75 cm
(17)
W magazynie
Ostatnia sztuka
334 zł
z kodem
392,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 64 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
730 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością