Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
647 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Barista
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 160 ml
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
BonBistro
Filiżanka Barista
Porcelanowa, do cappuccino, czarna, 160 ml
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Artisan
Kamionkowa, zielona, 220 ml
(1)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Coralie
400 ml, ceramiczny, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Dzbanek do herbaty Tower
600 ml, z sitkiem, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Summer Bliss
500 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Paint
390 ml, kamionkowy, beżowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, ciemnozielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, pomarańczowa/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/pomarańczowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Filiżanka Duo
Kamionkowa, zielona/fioletowa, 270 ml
(1)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, zielony/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., kamionkowe, na espresso, 90 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266,60 zł bez kodu
33,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
ONA
Kubek Gravel
350 ml, kamionkowy, czarny/kremowy
W magazynie
23 zł
z kodem
28,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, w kolorze kości słoniowej, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
ONA
Kubek Coco
470 ml, new bone china, ciemnobrązowy
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Salt&Pepper
Filiżanka Meridian
Kamionkowa, zielona/szara, 240 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
BonBistro
Kubek Squito
300 ml, porcelanowy, do latte, biały
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, czarny
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
430 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Livio Duo
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Sagaform
Kubek Doris
380 ml, metalowy, kremowy
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Neri
850 ml, kamionkowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, brązowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Grespresso
Kamionkowa, ciemnozielona, 190 ml
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Kawiarka Theo
600 ml, kamionkowa, czarna
W magazynie
Ostatnie sztuki
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, beżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, pomarańczowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 70 ml
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85,57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
French press EM77
Pojemność 1 l, plastikowy, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Salt&Pepper
Kubek Muggies
420 ml, kamionkowy, różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Grespresso
380 ml, kamionkowy, niebieski
(716)
W magazynie
51 zł
z kodem
63,64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Poterie
Kamionkowa, ciemnobrązowa, 190 ml
W magazynie
45 zł
z kodem
55,90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Kubek Cafe
300 ml, czarno-biały
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Imogen
Kamionkowa, beżowa, 175 ml
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Nini
Ceramiczna, na espresso, jasnozielona/jasnoróżowa, 110 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Duet Narvik
1,1 l, z sitkiem, ze stali nierdzewnej, w kolorze kości słoniowej
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Phoenix
2 szt., 250 ml, ceramiczne, niebieskie/różowe
(1)
W magazynie
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki