Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
647 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Missy
4 szt., jasnobrązowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
249 zł
z kodem
311 zł bez kodu
77,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Neri
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 200 ml
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Xilin
1,25 l, z sitkiem, żeliwny, bordowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Jang
800 ml, z sitkiem, żeliwny, szary
(177)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Tatum
4 szt., 200 ml, ceramiczne, niebieskie/pomarańczowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
247 zł bez kodu
61,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Filiżanka Julnet
Ceramiczna
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miarka do kawy z klipsem Lawson
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Umea
2 szt., ceramiczne, beżowe, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bredemeijer
Serwis do herbaty Shanxi
Żeliwny, biały/czarny, objętość kubków 100 ml, objętość dzbanka 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Filiżanka Tea Time
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jari
3 szt., ceramiczne, 200 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
28,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mason Cash
Kubek In The Meadow
400 ml, ceramiczny, zielony
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Beth
900 ml, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Miarka do kawy z klipsem Lawson
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Check
4 szt., ceramiczne, 375 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bea
6 szt., 400 ml, ceramiczne, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
424 zł bez kodu
70,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., żeliwne, szare, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Dakls
Dzbanek do herbaty
900 ml, porcelanowy, biały
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Zestaw do matchy
Biały, porcelanowy
(4)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Bessie
4 szt., 300 ml, ceramiczne, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
76,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, kremowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Stojak na filtry do kawy Grand Cru
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
410 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(4)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, bordowe, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Bredemeijer
Zestaw do matchy
Zielony/w naturalnym kolorze, porcelanowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 100 ml, ceramiczne, na espresso, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Tulip
2 szt., 350 ml, szklane, na kakao/do latte
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Mlecznik
Ze stali nierdzewnej
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
French press Bridge
Pojemność 350 ml, szklany, zielony
W magazynie
Ostatnia sztuka
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Valentin
300 ml, z sitkiem, ceramiczny, kremowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Lyngby Glas
Kubki zestaw Moscow Mule
4 szt., 80 ml, miedziane, do moscow mule, w kolorze miedzi
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Vialli Design
French press Livio
Pojemność 1 l, szklany, w kolorze matowego srebra
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Kubek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelanowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Dakls
Filiżanka Xmas Tree
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, ciemnoniebieski
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Cafe
Ceramiczna, do latte, jasnobrązowa, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Filiżanka Snowman
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 110 ml
(4)
W magazynie
34 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Leopold Vienna
Butelka termiczna Cold Brew Moshi
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Dripper Singles
Plastikowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 200 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
10
11
12
13
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki