Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
637 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Pantone
Kubek Orange 021
375 ml, porcelanowy, pomarańczowy
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Riviera
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona/czarna, 190 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
102,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Dakls
Kubek Happy Time
770 ml, ceramiczny, czerwony
(76)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
6 szt., ceramiczne, na espresso, czarne, 100 ml
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
25,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, biała, 200 ml
(4)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, biały
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, niebieski/turkusowy
(65)
Dostawa od 21.10.2026
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(215)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso/z podwójną ścianką
(66)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Yellow 600
475 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Pantone
Kubek Warm Gray 2
475 ml, porcelanowy, biały/szary
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Filiżanka Black 419
Porcelanowa, na espresso, czarna, 120 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, na espresso, jasnoróżowa, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Orange 021
Porcelanowa, na espresso, pomarańczowa, 120 ml
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Kubek Red 2035
375 ml, porcelanowy, czerwony
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Yellow 600
375 ml, porcelanowy, jasnożółty
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Yellow 012
375 ml, porcelanowy, żółty
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Cool Gray 9
375 ml, porcelanowy, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Filiżanki zestaw Burlesque
2 szt., porcelanowe, ze spodkiem, białe, 200 ml
(169)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Dark Blue 289
475 ml, porcelanowy, ciemnoniebieski
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Kubek Light Pink 182
475 ml, porcelanowy, różowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Warm Gray 2
Porcelanowa, na espresso, jasnoszara, 120 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Kubek Blue 2150
375 ml, porcelanowy, jasnoniebieski
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Green 15-0343
375 ml, porcelanowy, zielony
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Aubergine 229
375 ml, porcelanowy, ciemnofioletowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Pantone
Kubek Light Pink 182
375 ml, porcelanowy, różowy
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(87)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Sandrine
500 ml, ceramiczny, niebieski
(39)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Kubki zestaw Karine
4 szt., 300 ml, ceramiczne, beżowe
(49)
W magazynie
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
44,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Bloomingville
Kubek Sandrine
500 ml, ceramiczny, brązowy
(51)
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Alentejo
Ceramiczna, turkusowa, 220 ml
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Versailles
200 ml, szklany
(51)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Pearl
370 ml, ceramiczny, biały
(6)
Dostawa od 21.10.2026
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
La Rochére
Kubek Ouessant
270 ml, szklany
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pudełko na herbatę
Bambusowe, w naturalnym kolorze
(292)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Leopold Vienna
Kawiarka Trevi
400 ml, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Dzbanek do herbaty Hammershøi
1,2 l, porcelanowy, biały
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
355 zł
z kodem
444 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, do latte, czarny
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Kubek Hammershøi
330 ml, porcelanowy, biały
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 200 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, ze spodkiem/do latte, biała, 250 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami
Kubek Domov tu
260 ml, porcelanowy, biały
(67)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bonami
Kubek Pura Vida
260 ml, biały/czarny
(82)
W magazynie
27 zł
z kodem
33,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Pearl
Kamionkowa, na espresso/ze spodkiem, biała, 90 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
1
...
10
11
12
13
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki