Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
637 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, ciemnoniebieski/beżowy
(15)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Shama
515 ml, ceramiczny, kremowy
(13)
W magazynie
74 zł
z kodem
92,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, musztardowy
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neo
335 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubki zestaw Beth
2 szt., 300 ml, ceramiczne, kremowe
(4)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, brązowy
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, różowy
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Safie
300 ml, ceramiczny, do latte, zielony
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Allium
350 ml, ceramiczny, beżowy
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Jatoba
450 ml, ceramiczny, brązowy
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Orion
Filiżanki zestaw Whiteline
6 szt., porcelanowe, do cappuccino/ze spodkiem, białe, 110 ml
(62)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Dzbanek do herbaty
800 ml, z sitkiem, szklany
(8)
Dostawa od 22.10.2026
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Orion
Filiżanki zestaw Srdíčka
2 szt., ceramiczne, do cappuccino, białe, 230 ml
(43)
W magazynie
Ostatnia sztuka
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Pawsome Parent
350 ml, ceramiczny, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, zielona/czarna, 240 ml
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Lobelia
2 szt., ceramiczne, niebieskie/beżowe, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 250 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, pomarańczowa, 250 ml
(3)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Kitchen Craft
Akcesoria do kawy La Cafetiere
Szklane
(15)
W magazynie
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, zielony
(9)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, szary
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Kubek Favourite
250 ml, porcelanowy, beżowy
(2)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brandani
Kubek Lo schiaccianoci
400 ml, porcelanowy, biały
(9)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
112 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Filiżanki zestaw Sferico
2 szt., szklane, na espresso/z podwójną ścianką, 70 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 350 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(39)
W magazynie
220 zł
z kodem
275,09 zł bez kodu
45,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Kubek Pride
375 ml, porcelanowy
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+14
+15
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Leopold Vienna
French press
Pojemność 1 l, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Bredemeijer
Dzbanek do herbaty Minuet Santhee
1,5 l, z sitkiem, szklany
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Sitko na herbatę
Ze stali nierdzewnej
(20)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bitz
Kubki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., 300 ml, ceramiczne, czarne
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Filiżanka Greta
Ceramiczna, ze spodkiem, różowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Finley Fox
Kamienna, ze spodkiem, pomarańczowa, 210 ml
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Mojave
360 ml, ceramiczny, do latte, szary
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Design Letters
Kubek A-Z
250 ml, porcelanowy, czarny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Talerzyk na torebkę herbaty
Biały/różowy, ceramiczny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 100 ml
(10)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/w kolorze złota, 100 ml
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Grey/Light Pink
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, różowa/szara, 240 ml
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dzbanek do herbaty Pixie
825 ml, ceramiczny, zielony
(16)
W magazynie
139 zł
z kodem
173,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
10
11
12
13
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki