-15% na dywany z kodem DYWANY15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Hammel Furniture

Marka Hammel została założona przez Vernera Kristensena i Sørena Didriksena w 1961 roku. Od tego czasu produkuje meble najwyższej jakości. Wyjątkowe produkty łączą duńskie tradycje z filozofią nowoczesnego designu.

3 powody, dla których warto wybrać Hammel Furniture

Hammel Furniture to nowoczesna i odpowiedzialna społecznie firma, która na każdym etapie produkcji dba o jakość. Spełnia najsurowsze wymagania zachowując jednocześnie rzemieślniczą precyzję. Zakłady produkcyjne marki w Hammel i Skærbæk tworzą różnorodne, wysokiej jakości meble takie jak stoły, stoliki, krzesła, komody i inne meble do przechowywania.

Jakość sprawdzona przez czas
Czy wiesz, że niektóre ponadczasowe produkty marki Hammel Furniture cieszą się popularnością na rynku już od ponad 30 lat? Część produktów wykonywana jest w fabryce, której historia sięga 1946 roku.

Zrównoważona produkcja
Lokalna produkcja, certyfikat FSC, fabryki, które wykorzystują 100% zielonej energii, płyty z recyklingu – te kroki między innymi podejmuje marka, aby jej produkty były bardziej ekologiczne.

Ukierunkowanie na klienta
Designerzy marki Hammel słuchają potrzeb ludzi, dla których projektują meble. Dzięki temu w efekcie ich pracy powstają funkcjonalne i elastyczne produkty, które można dostosować do aktualnych życiowych potrzeb.

Produkty według kategorii

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Jakość
W magazynie
Zniżki
Nowości
Filtry i sortowanie
Wyświetlono 48 z 315 produktów