Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 455 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Clipp
Wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Fat
Cyfrowy, 11x8 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
1 620 zł
z kodem
2 025 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bro
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 12 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
20x25 cm, stojąca/ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Zegar dziecięcy Pirate
Ø 12 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(6)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Do kontaktu, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1 cm, długość 40 cm, wysokość 84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
System do zawieszenia doniczki Macramé
Ø 14,5 cm, wysokość 58 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, ciemnoszary, szerokość 8 cm, długość 40 cm, wysokość 47,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
182,5x47,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Crystal Snowman
Na baterie, wisząca, plastikowa, biała, szerokość 10 cm, długość 25 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Na baterie, stołowa, drewniana, szara, szerokość 5 cm, długość 8 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 70 cm, szerokość 16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Maravilla
Do kontaktu, stołowa, metalowa/papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 17 cm, wysokość 68 cm
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., drewniane, 6,5 cm
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
14,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Spira
Ozdoby świąteczne zestaw Space
8 szt., z filcu, 6,5 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
12 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Friday Evening
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flame
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 9 cm, wysokość 14,5 cm
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(149)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Obraz Hydrangea
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Linen
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Styler
Obrazy zestaw Subtle Nature
30x30 cm, 4 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
221 zł
z kodem
275,99 zł bez kodu
69 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Figurka świąteczna Dunster
Porcelanowa, wysokość 20 cm
Dostawa od 22.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Świecznik Sphere
Kamienny
Dostawa od 30.10.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Full Beige
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Sparrow
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Tranquil
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
164 zł
z kodem
204,99 zł bez kodu
68,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Diva
Wisząca, papierowa, pomarańczowa, ø 60 cm, szerokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Anno
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 10 cm, długość 51 cm, wysokość 71 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Santorini
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Christmas Print
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Obraz White Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Dyfuzor Iris: Orchid Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu orchidei, ø 5,5 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (3)
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna trawa Sorghum
30x35 cm, wysokość 110 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
285 zł
z kodem
356 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Susanna
Do kontaktu, stołowa, drewniana, w naturalnym kolorze, szerokość 11 cm, długość 44 cm, wysokość 42 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lavender
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Fleur
Czas palenia 30 h, ø 6 cm, wysokość 7 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
1
...
80
81
82
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje