Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 449 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Bjurfors
Do kontaktu, drewniany, szary, szerokość 8 cm, długość 52 cm, wysokość 76,5 cm
W magazynie
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Palmatum
Wysokość 160 cm
Dostawa od 21.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kave Home
Lustro Berale
Ścienne, z drewnianą ramą, ø 30,5 cm
Dostawa od 07.12.2026
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x25 cm, wysokość 20 cm
(12)
Dostawa od 21.10.2026
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonki na doniczki zestaw Kenzie
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 21,5 cm, wysokość 19 cm
Dostawa od 21.10.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 25 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Icicle
6 szt., ø 4 cm
(2)
W magazynie
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
4,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Playmobil
Naklejka Puerta
Na drzwi, 45x100 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., 8 cm
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Nazara
Ścienne, ø 58 cm
Dostawa od 20.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 61 cm
Dostawa od 29.10.2026
243 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., 5,5x5,5 cm, wysokość 18 cm
(183)
Dostawa od 20.10.2026
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
22,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Do kontaktu, wisząca, papierowa, brązowa, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(14)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Vilma
Na baterie, stołowa, szklana, ø 9,5 cm, wysokość 19 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mauro Ferretti
Lustro Emily
Ścienne, 60x160 cm
Dostawa od 29.10.2026
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Black Gold
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Natural
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
33x43 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(12)
Dostawa od 19.11.2026
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
3 szt., ø 8,5 cm
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
17,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Brace
Do kontaktu, stołowa, drewniana/metalowa/plastikowa, biała, szerokość 6 cm, długość 43 cm, wysokość 46 cm
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Villa Collection
Dyfuzor Iris: Herbal Notes
Ø 5,5 cm, wysokość 10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 21 cm
(8)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 04.11.2026
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Nutcracker
Na baterie, stołowa, drewniana/szklana, szerokość 5,5 cm, długość 5,5 cm, wysokość 9 cm
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Dekoracja ścienna Simbolo
Metalowa, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, ceramiczna, czerwona, szerokość 7 cm, długość 11 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Doniczka Tarifa
Bez otworu drenażowego, wysokość 17,5 cm
Dostawa od 20.10.2026
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Boltze
Wisząca dekoracja świąteczna Nara
Szklana, ø 10 cm
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Homéa
Dyfuzor Cloud
Elektryczny, pojemność 400 ml, ø 17 cm, wysokość 20 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 02.11.2026
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Wave
Na baterie, wisząca, plastikowa/szklana, ø 8 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Pagod
Do kontaktu, drewniany/plastikowy, biały, szerokość 10 cm, długość 70 cm, wysokość 79 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
671 zł
z kodem
839 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Clipp
Wisząca, papierowa, biała, ø 60 cm, szerokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
Dostawa od 21.10.2026
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 14.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (3)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Fat
Cyfrowy, 11x8 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Deravia
120x200 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 16.12.2026
1 534 zł
z kodem
1 918 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Erale
120x200 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 09.12.2026
1 620 zł
z kodem
2 025 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Bro
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 12 cm, wysokość 35 cm
(1)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Ramka
20x25 cm, stojąca/ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Sefri
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 07.12.2026
213 zł
z kodem
266,45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Zegar dziecięcy Pirate
Ø 12 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(6)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
79
80
81
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje