Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
888 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
25x30 cm, 3 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 20x25
(13)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
110,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Bambusowa, wysokość 75 cm
(4)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
19x23 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 15x21
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(50)
W magazynie
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 647 zł
z kodem
2 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 735 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(33)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Green Field
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 831 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Tekstylna/bambusowa, wysokość 72 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
491 zł
z kodem
614 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Klis
60x90 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Sand Wall
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 455 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Myrtle
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
303 zł
z kodem
379 zł bez kodu
189,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
102x82 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Meet Me At Jaurés – Sofia Lind
50x50 cm
(1)
W magazynie
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Bambusowa, wysokość 75 cm
(4)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Tutku
Drewniana/metalowa, wysokość 58 cm
(85)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Lan 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
551 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Circles 3D Illusion
70x100 cm, - iluzja 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(22)
W magazynie
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
583 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
223x77,5 cm, 9 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 13x18/rozmiar zdjęcia: 20x25
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
443 zł
z kodem
554 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(45)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
41,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Orange – Anna Mörner
30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Flowery
Metalowa, wysokość 60 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
627 zł
z kodem
784 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
19x24 cm, stojąca, drewniana, ciemnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(12)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Floral Set
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat White Flowers in Striped Vase – Frankie Penwill
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, z ramą w zestawie
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Aesthetic
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(73)
W magazynie
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Blue Vibes
90x120 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
927 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Texture
83x83 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Madeline Relief
60x90 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
340 zł
z kodem
424,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Halo
Ø 70 cm, szklany
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
167 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Luna
Ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(3)
W magazynie
207 zł
z kodem
259 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Dekoracja ścienna
Metalowa, wysokość 60 cm
(27)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Sail
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Ramo
Metalowa, wysokość 65 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wildflowers
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne