Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
884 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Dancer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Herbs in Pot
3 szt., na ścianę, 30x30 cm
(753)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
173 zł
z kodem
202,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Lake
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(175)
Dostawa od 19.11.2026
269 zł
z kodem
316 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(402)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Molo
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 19.11.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Relax
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(120)
W magazynie
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Evila Originals
Obrazy zestaw Vintage
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(267)
W magazynie
Ostatnie sztuki
121 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Henri Matisse
30x40 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(115)
Dostawa od 04.11.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Colorful Water Lily Pond – Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(303)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(195)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, drukowany, na płótnie
(48)
Dostawa od 19.11.2026
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(95)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Ramka Oslo
24x33 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
44,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Greenery
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(177)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
30x80 cm, drukowany, na płótnie
(118)
Dostawa od 11.11.2026
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
knor
Obrazy zestaw Aesthetic
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(73)
W magazynie
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
WOOOD
Dekoracje ścienne zestaw Avaler
3 szt., metalowe, wysokość 22 cm
(157)
W magazynie
160 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(130)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Ramka Japan
33x43 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(43)
Dostawa od 19.11.2026
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Mary
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(33)
W magazynie
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 87 cm
(49)
Dostawa od 26.10.2026
403 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
65x65 cm, drukowany, na płótnie
(60)
W magazynie
Ostatnia sztuka
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Zestaw naklejek
5 szt., na okno, 23x33 cm
(70)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Nature
125x50 cm, drukowany, szklany
(35)
Dostawa od 19.11.2026
315 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Evila Originals
Obraz Vintage Flowers
50x50 cm, z ramą w zestawie
(102)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Claude Monet
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(210)
W magazynie
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
292 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Baroque
81x121 cm, drukowany, z ramą w zestawie/szklany
(22)
Dostawa od 19.11.2026
581 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz The Starry Night – Vincent Van Gogh
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(85)
W magazynie
189 zł
z kodem
221,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Lovebirds
Metalowa, wysokość 44 cm
(27)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz The Kiss – Gustav Klimt
30x80 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(111)
Dostawa od 04.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Sqity
Metalowa, wysokość 50 cm
(29)
Dostawa od 26.10.2026
218 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Ramka Japan
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Central Park
150x60 cm, drukowany, na płótnie
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Antic Line
Tabliczka Toilettes
Metalowa, 30,5x7 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ambiance
Naklejka Landscape Night in New York
Na ścianę, 90x60 cm
(42)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Travelposter
Plakat Hawaii
30x40 cm
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz
45x45 cm, drukowany, na płótnie
(37)
Dostawa od 04.11.2026
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz The Artist
40x60 cm, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
66x69 cm, 5 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(50)
W magazynie
249 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(64)
W magazynie
Ostatnia sztuka
163 zł
z kodem
191,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
231 zł
z kodem
271,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Narvik
51x27 cm, ścienna, jasnobrązowa, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 15x21
(21)
Dostawa od 19.11.2026
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Light Leaves
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
292 zł
z kodem
343,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne