Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
888 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Styler
Obraz Lemon View
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Claude Monet
70x45 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
371 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Obraz The Starry Night – Vincent Van Gogh
100x70 cm, - reprodukcja/drukowany, na płótnie
(85)
W magazynie
178 zł
z kodem
221,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw
32x32 cm, 6 szt.
(13)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Silver
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(26)
W magazynie
Ostatnia sztuka
274 zł
z kodem
343 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Fantasia I
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz White Tree
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz These Days 2
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Paris
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
271,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Color II
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Wisteria
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Crystal
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
209,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Lemon – Anna Mörner
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Herbs in Pot
3 szt., na ścianę, 30x30 cm
(753)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Astonish
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Striped Vase
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 8
51x71 cm, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
311 zł
z kodem
389 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Birch Wood
70x70 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(2)
W magazynie
575 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Catkins
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Fida
94x118 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Family Tree
27x18 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
234 zł
z kodem
293 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 20x25
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Campur
Metalowa, wysokość 58 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
495 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
26x30,5 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x21/rozmiar zdjęcia: 20x25
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Nostalgia 2
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Catflix
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
43x24 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(14)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Lemon – Anna Mörner
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Summer
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(154)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
202,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Foglie
Metalowa, wysokość 91 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
20x15 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Dancing Dots – Leise Dich Abrahamsen
30x40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Magnolias
32x32 cm, drukowany, na płótnie
W magazynie
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Ocean
Metalowa, wysokość 52 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat White Flowers in Striped Vase – Frankie Penwill
30x40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
20x70 cm, 3 szt., drukowane, na płótnie
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Cut up Stripes – Berit Mogensen Lopez
50x70 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
424 zł
z kodem
530 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Bold
70x100 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
The Poster Club
Plakat Hold You - Blue – Sofia Lind
50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne