Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 457 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Albaleaf
Solarna, wbijana, metalowa, biała, szerokość 9,5 cm, długość 9,5 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Lira
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 40 cm, wysokość 36 cm
Dostawa od 07.12.2026
511 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Laura
2 szt., na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 8 cm
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Pończocha świąteczna Moss Green
Tekstylna, 37 cm
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Obraz Robins
60x80 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Bluejay & Blossom
32x32 cm, drukowany, na płótnie
Dostawa od 19.11.2026
54 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 19 cm, wysokość 28 cm
Dostawa od 21.10.2026
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Lampion
Metalowy, ø 25 cm, wysokość 34 cm
Dostawa od 21.10.2026
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Do kontaktu, wisząca, papierowa, w kolorze złota, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(2)
W magazynie
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Styler
Obraz Blue Vase
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Blooming Roses
75x56 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
Dostawa od 04.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ego Dekor
Dekoracja wisząca
21,5x3 cm, wysokość 39 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Bizzotto
Figurka świąteczna Dunster
Porcelanowa, wysokość 15 cm
Dostawa od 22.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Luna
Na baterie, wisząca, szklana, ø 9 cm, wysokość 10 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Na baterie, stołowa, tekstylna/plastikowa, biała/czarna, ø 6,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Admiral
Z litego drewna, 14x5 cm, wysokość 7 cm
Dostawa od 19.10.2026
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczny eukaliptus
Ø 33 cm, wysokość 101 cm
(5)
Dostawa od 21.10.2026
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
VDE Tivoli 1996
Dekoracje świetlne zestaw Palla
4 szt., wiszące, ceramiczne, w kolorze srebra, ø 9 cm, wysokość 10,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
48,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Solna
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 51 cm, wysokość 44,5 cm
Dostawa od 09.12.2026
767 zł
z kodem
959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Embla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, czerwona, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Flinga
Na baterie, papierowa, biała, szerokość 4 cm, długość 20 cm, wysokość 43 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Golden Strelitzia
40x50 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Wazon Vechhia
Ceramiczny, kremowy, ø 19 cm, wysokość 30 cm
Dostawa od 20.10.2026
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Cosmonauts Cats
Na ścianę, 35x22 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto Black
42x52 cm, ścienna, czarna/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Boyhood
Figurka Maverick
Z litego drewna, 13,5x11,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
158 zł
z kodem
198 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoba świąteczna Jannet
20 cm
(2)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Styler
Obraz Inner Peace
60x90 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
174 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Posy
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
156 zł
z kodem
194,99 zł bez kodu
65 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Concrete II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Bricks
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Zegar Rin
Ścienny, ø 27 cm
(26)
Dostawa od 15.10.2026
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Blue Grasses
56x75 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 04.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Na baterie, wbijana, metalowa, czarna, szerokość 1,5 cm, długość 23,5 cm, wysokość 65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Terrazzo
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Casa Selección
Łańcuch choinkowy Boa
180 cm
(5)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik dla dzieci Peekaboo Ladybug
Ø 15 cm, wysokość 18 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Szklana, 1,4 l
(4)
Dostawa od 21.10.2026
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Medium Timber II
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Sirius
Dekoracja świetlna Frida
Na baterie, stołowa, szklana, bordowa, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.11.2026
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Lustro Alum
Ścienne, z drewnianą ramą, ø 50 cm
Dostawa od 07.12.2026
384 zł
z kodem
479,62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, ø 12,5 cm, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Agne
Do kontaktu, drewniany, biały, szerokość 8 cm, długość 31,5 cm, wysokość 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
81
82
83
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje