Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne
...
Dekoracje
Dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Naklejki
Dekoracje wielkoformatowe
Ramki
Gobeliny
Mapy
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Motyw
Materiał
Cena
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
888 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silent Whisper 1
62x62 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 04.11.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Age Yellow
102x102 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Stone Path 1
90x120 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Stardust
91x121 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Soft Embrace 1
90x120 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Everlast
90x118 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Frequency 2
90x120 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Panel akustyczny Stone Balance
Tekstylny, 88x118 cm
Dostawa od 06.11.2026
659 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Small Notes
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silent Shadow 1
102x102 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 663 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Yellow Petite
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Reform 1
90x118 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
731 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Age Pink
102x102 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Soundgarden 1
90x120 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Malerifabrikken
Obrazy zestaw New Age Pink
41,5x41,5 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 04.11.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
404,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Invisible
121x91 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Rustic Revival
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Green Petite
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Quiet Friction 1
102x102 cm, 3D, z ramą w zestawie/akustyczny
Dostawa od 06.11.2026
1 663 zł
z kodem
2 079 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bizzotto
Dekoracja ścienna Adhira
Metalowa, wysokość 95 cm
Dostawa od 22.10.2026
262 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Texture
83x83 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
352 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
W magazynie
Ostatnia sztuka
435 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Bold
63x93 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
270 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Bold
83x123 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Village
50x70 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Bold
103x143 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
591 zł
z kodem
739 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
80x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
82,5x122,5 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Crown
60x60 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(1)
Dostawa od 22.10.2026
302 zł
z kodem
377 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Obraz Meldert
80x120 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bizzotto
Obraz Gallery
83x123 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
431 zł
z kodem
539 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bizzotto
Obrazy zestaw Gallery
60x80 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 22.10.2026
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Jaime
Bambusowa, wysokość 75 cm
(4)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Mina
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(1)
Dostawa od 19.10.2026
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
House Nordic
Ramki zestaw Madison
21x30 cm, 3 szt., ścienne, w jasnym naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 21x30
Dostawa od 19.10.2026
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
46,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.10.2026
180 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Tine
50x70 cm, z ramą w zestawie
Dostawa od 19.10.2026
183 zł
z kodem
229 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Obraz Ena
60x80 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 19.10.2026
289 zł
z kodem
361 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Ramki zestaw Aspen
30x40 cm, 3 szt., ścienne, czarne, rozmiar zdjęcia: 21x30/rozmiar zdjęcia: 30x40
Dostawa od 19.10.2026
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Ramka Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojąca, metalowa/szklana, czerwona/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Ramka Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojąca, metalowa/szklana, jasnoniebieska/w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz LED
50x150 cm, drukowany, z ramą w zestawie/na płótnie
Dostawa od 26.10.2026
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Marseille
13,5x18,5 cm, stojąca, metalowa, w kolorze mosiądzu, rozmiar zdjęcia: 15x20
W magazynie
Ostatnia sztuka
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory Pearl
11x16 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra z połyskiem, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Grenoble
12x17 cm, stojąca, metalowa, w kolorze mosiądzu, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory Pearl
14x19 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra z połyskiem, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Sweet Memory Pearl
16x21 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra z połyskiem, rozmiar zdjęcia: 15x20
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
...
19
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Naklejki
Tapety dla dzieci
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Dekoracje ścienne w stylu rustykalnym
Drewniane dekoracje ścienne
Metalowe dekoracje ścienne
Dekoracje ścienne ze świątecznym motywem
Dekoracje ścienne w stylu boho
Bożonarodzeniowe dekoracje ścienne