Przedświąteczna wyprzedaż -20% lub więcej na 10 000+ produktów | Zaoszczędź →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Dekoracje do wnętrza w industrialnym stylu

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Industrialne wnętrza to przede wszystkim surowość i nieopracowane materiały. Takie elementy najlepiej pasują do estetyki przemysłowych hal, z których czerpie ten styl. Wprowadź do swojego domu dodatki i ozdoby tworzące ten klimat.

Metal, betonowe dekoracje i skórzane akcesoria będą strzałem w dziesiątkę. Zainspiruj się naszymi wskazówkami.

Industrialne dekoracje do kuchni

Metalowe zegary ścienne, zwłaszcza te w kolorze czarnym, będą świetnie wyglądać w industrialnej kuchni. Jeśli chcesz, możesz sięgnąć po zegar z wahadłem.

Zapomnij jednak o nadmiernej dekoracyjności. Wystarczą proste linie i kształty. Dzięki nim materiały strukturalne, takie jak beton, metal czy szkło będą się wyróżniać.

To samo dotyczy dekoracji stołu. Prosty wazon lub świecznik zrobią najlepsze wrażenie.


Industrialne dekoracje do salonu

Salon można ozdobić metalowymi dekoracjami, takimi jak żelazne konewki i stojaki na kwiaty. Z kolei komoda to doskonałe miejsce na galerię sztuki. Wystarczy umieścić na niej odpowiednią figurkę oraz doniczkę lub wazon.

Wybieraj głównie dekoracje wykonane z surowych materiałów i czarnego metalu, które można uzupełnić neutralnymi odcieniami lub odważniejszymi akcentami butelkowej zieleni lub pomarańczowego. W ten sposób rozjaśnisz wnętrze.


Dekoracje do sypialni w stylu industrialnym

W industrialnej sypialni wystarczy kilka dekoracji, na przykład na półce lub stoliku nocnym. Sięgnij po świece zapachowe, prosty blaszany budzik lub kilka betonowych doniczek.

Nie zapomnij też o czarno-białym obrazie lub metalowej tabliczce w stylu vintage. Pomoże Ci to stworzyć pożądaną atmosferę starej fabryki.


Industrialne dekoracje do łazienki

Do industrialnej łazienki z pewnością pasuje lustro w charakterystycznej metalowej ramie, które możesz uzupełnić lusterkiem kosmetycznym o podobnym wyglądzie.

Również w tym przypadku przyjemną atmosferę stworzą nie tylko świece, ale także wiszące dekoracje z żywymi lub sztucznymi kwiatami.

Czarno-białe wodoodporne winylowe naklejki na podłogę z monochromatycznym wzorem to także świetny sposób na ożywienie łazienki.