Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 053 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
10 szt., plastikowe, szare, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
4,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Compactor
Organizer do szafy Sandy
Wiszący, tekstylny, beżowy, 29x29 cm, wysokość 127 cm
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wieszak Jorid
Metalowy, biały, szerokość 42 cm, głębokość 42 cm, wysokość 172 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up S
6 szt.
(18)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
11,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Organizer do szafy Urban
Wiszący, tekstylny, czarny, 30x30 cm, wysokość 128 cm
(37)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wieszak ścienny Daiki
Z litego drewna dębowego, w jasnym naturalnym kolorze, szerokość 31 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, jasnoszary
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Valenza
Bez wiercenia, plastikowy, czarny
(72)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Haczyk
Ścienny, metalowy, biały
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space XL
(66)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Pokrowiec na garnitur Oxford
Szary, wysokość 90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Metaltex
Haczyki zestaw
3 szt., bez wiercenia, plastikowe
(30)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
7,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., plastikowe, w kolorze srebra
(168)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., wiszące, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
4,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w matowym białym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Espace L
(96)
W magazynie
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, miętowy/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Curly Wooly
Beżowa, 10x80 cm
(2)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnobrązowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., wiszące, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
11 zł
z kodem
13,99 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowego złota
(2)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
8,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Haczyk Fixeo
Bez wiercenia, bambusowy, biały/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Cam Cam Copenhagen
Haczyki zestaw Hot Air Ballon
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Haczyk Fixeo
Bez wiercenia, bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
18 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., wiszące, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
11 zł
z kodem
13,99 zł bez kodu
7 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, bambusowe, w naturalnym kolorze
(6)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., bez wiercenia, metalowe, czarne/w kolorze srebra
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
4,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na sukienkę
Czarny, wysokość 137 cm
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
4 szt., wiszące, metalowe, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
Ostatnie sztuki
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
4,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Cam Cam Copenhagen
Haczyki zestaw Cloud
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, jasnoniebieskie
W magazynie
Ostatnia sztuka
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
36,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze matowego srebra, szerokość 13 cm, wysokość 11 cm, głębokość 3 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Taśma uszczelniająca Antartic
Brązowa, 10x80 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Germania
Wieszak ścienny
Z połyskiem, kremowy, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(33)
W magazynie
Ostatnia sztuka
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Ume
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota
(14)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Arely
2 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, kremowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Wieszak ścienny Tower
Metalowy, biały, szerokość 38,5 cm, wysokość 162 cm, głębokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Jaxen
Metalowy, biały/w kolorze srebra, szerokość 41 cm, wysokość 17 cm, głębokość 12 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Spiral
2 szt., metalowe, niebieskie, długość 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
14
15
16
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi