Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 053 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worek próżniowy Single Space L
(72)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Spiral
2 szt., metalowe, niebieskie, długość 11,5 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
15,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brabantia
Wieszaki zestaw
4 szt., metalowe, czarne, długość 42 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
22,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wieszak Aranya
Dziecięcy, rattanowy, brązowy, długość 30 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
YAMAZAKI
Haczyki zestaw Tower
3 szt., ścienne, metalowe, białe
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
32,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Talerzyk na biżuterię Girl Power
Porcelanowy, ø 11,5 cm, wysokość 2 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Balvi
Szkatułka na biżuterię Yoga
Porcelanowa, ø 10 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Wieszak ścienny
Metalowy, czerwony, szerokość 3 cm, wysokość 9 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Stojak na ubrania Sempre
Metalowy, biały, 50x40 cm, wysokość 162 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, czerwone, 20x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wieszak na ubrania Roxana
Z litego drewna tekowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 96 cm, głębokość 37 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
421 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Living Design
Szkatułka na biżuterię Mira
Metalowa, z lustrem, ø 16 cm, wysokość 3 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
314 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karup
Stojak na ubrania Hongi
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, 150x74 cm, wysokość 177 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 447 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rowico
Haczyk Milford
Ścienny, z litego drewna dębowego, czarny
(4)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Łyżki do butów zestaw
2 szt., szare
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Szkatułka na biżuterię
Plastikowa, z lustrem/podróżna, 9,5x9,5 cm, wysokość 4 cm
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Orion
Pokrowce na garnitur zestaw Urovnejto
3 szt., szare, długość 60 cm, wysokość 90 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
12,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Haczyk Tower
Regulowany, stalowy, w kolorze matowej czerni
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na ubrania Tower
Metalowy, biały, 52x47 cm, wysokość 140 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
499 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Uchwyt na wieszaki Orderly
Metalowy/plastikowy, beżowy, długość 3,5 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Haczyk Tower
Regulowany, stalowy, w matowym białym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M/L
2 szt.
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 60 cm, wysokość 10 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Singles
Bez wiercenia, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny Anillos
Z litego drewna sosnowego, biały/szary, szerokość 40 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Parco
Metalowy, w naturalnym kolorze, szerokość 24 cm, wysokość 50 cm, głębokość 1,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
715 zł
z kodem
894 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Allstar
Haczyki zestaw Parma
2 szt., bez wiercenia, plastikowe, czarne
(4)
W magazynie
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
11 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Tower
Plastikowa, 9x9 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., jasnoszare
(2)
W magazynie
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Umbra
Wieszak Pillar
Z litego drewna kauczukowego, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, głębokość 50 cm, wysokość 165 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wieszak ścienny Ryder
Z półką, w dekorze buku, w naturalnym kolorze, szerokość 11,5 cm, wysokość 10 cm, głębokość 46 cm
W magazynie
182 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Haczyki zestaw Nadue
3 szt., ścienne, z litego drewna bukowego, czerwone
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Feira
Z półką, metalowy, jasnoszary, szerokość 45 cm, wysokość 25 cm, głębokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Woodman
Wieszak ścienny Juniper
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 45 cm, wysokość 12 cm, głębokość 5,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, szarozielony, szerokość 21 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
459 zł
z kodem
574 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, w kolorze terakoty, szerokość 29 cm, wysokość 42 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
547 zł
z kodem
684 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
UMAGE
Wieszak ścienny Hang in There
Z półką, metalowy, czarny, szerokość 10 cm, wysokość 10 cm, głębokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak ścienny Hippo
W kolorze miedzi, szerokość 24 cm, wysokość 28 cm, głębokość 2 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Mani
Metalowy, czarny, szerokość 15 cm, wysokość 13 cm, głębokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
362 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Space
Z półką, w dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 30 cm, wysokość 20 cm, głębokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny Anillos
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, w kolorze terakoty, szerokość 13 cm, wysokość 21 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
359 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Addis
Wieszaki zestaw
5 szt., plastikowe, białe, długość 41 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
5 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Wieszak ścienny Folk
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, szerokość 50 cm, wysokość 10 cm, głębokość 9 cm
W magazynie
152 zł
z kodem
189,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Nest
Metalowy, biały, 12x30 cm, wysokość 45 cm
(33)
W magazynie
292 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Parasolnik Modern
Metalowy, czarny, 18x18 cm, wysokość 50 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Haczyk Bosio
Bez wiercenia, z mocowaniem Power-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
W magazynie
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, czarny, szerokość 21 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
471 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
15
16
17
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi