Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 053 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Nowość
Rex London
Stojak na biżuterię Sausage dog
Ceramiczny, 6x15 cm, wysokość 1,5 cm
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Orion
Worki próżniowe zestaw
5 szt.
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Wieszak ścienny Hook
Metalowy, czarny, szerokość 24 cm, wysokość 37 cm, głębokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
House Nordic
Wieszaki zestaw Massa
10 szt., metalowe, różowe, długość 41 cm, wysokość 18 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
3,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, biały, szerokość 70 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
230 zł
z kodem
287,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stoper do drzwi Multi-STOP®
Plastikowy, zielony, 2,5x12 cm, wysokość 8 cm
(29)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na drzwi Chrome
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 11 cm, wysokość 16 cm, głębokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Knobs
Z litego drewna sosnowego, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 6 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
51,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Łyżka do butów A-Shoehorn
Szara
(10)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Szkatułka na biżuterię Cat Face
Dziecięca, 11x11 cm, wysokość 2,5 cm
(214)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspi Form XL
2 szt.
(9)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
24 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Black Outdoor Kitchen Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny
(28)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Organizer na zegarki
Szklany, 13x33 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Pojemnik do przechowywania ubrań Heritage Tube Map
Z plastiku z recyklingu, biały, 58x28x48 cm
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+15
+16
-20% z kodem
Yes Everyday
Stojak na ubrania Roald
Na kółkach, metalowy, czarny, 80x42 cm, wysokość 160 cm
(1)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Asola
Wiszący, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Wieszaki zestaw Hang-It
2 szt., metalowe, bordowe, długość 40 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Metaltex
Wieszak na drzwi
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 45 cm, wysokość 21 cm, głębokość 6 cm
(19)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Haczyk Chalix
Ścienny, metalowy, w kolorze mosiądzu
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Wieszak Aranya
Dziecięcy, rattanowy, w naturalnym kolorze, długość 30 cm, wysokość 17 cm
(5)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Ecologik
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, wysokość 15,5 cm
(1)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na biżuterię My Pendants
Metalowy, 11x22 cm, wysokość 36 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/niebieski, 40x25x25 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak ścienny
Metalowy, brązowy, szerokość 12 cm, wysokość 20 cm, głębokość 63,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
197,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Orion
Haczyki zestaw
2 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(1)
W magazynie
16 zł
z kodem
20 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
55,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Compactor
Haczyk Grena
Bez wiercenia, metalowy, miętowy
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Life
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, biały/czarny, 65x45x26,5 cm
(11)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 11x11 cm, wysokość 30 cm
(104)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki pod łóżko zestaw Life
2 szt., próżniowe, tekstylne/plastikowe, wysokość 15,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
142 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Zone
Klipsy do wieszania ręczników zestaw Loop
2 szt., niebieskie
(53)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
60,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x15 cm, wysokość 11 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na biżuterię Tower
Metalowy, 10x15 cm, wysokość 20 cm
(71)
W magazynie
74 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Wieszak ścienny Anillos
Z litego drewna sosnowego, w naturalnym kolorze, szerokość 40 cm, wysokość 5,5 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Casa Selección
Szkatułka na biżuterię
Z lustrem, 14x19 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, szary, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Balvi
Szkatułka na biżuterię Wood
Drewniana/metalowa, 19,5x17 cm, wysokość 30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Mette Ditmer Denmark
Haczyki zestaw Hang-it
5 szt., wiszące, metalowe, fioletowe
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
14,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk
Wiszący, stalowy, czarny
(93)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Hübsch
Haczyk Nami
Ścienny, metalowy, niebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Stalowy, jasnożółty, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, szary, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
255 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Haczyki zestaw
2 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(19)
W magazynie
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
OYOY Living Design
Haczyki zestaw Pieni
3 szt., wiszące, ze stali nierdzewnej, w kolorze mosiądzu
(1)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
14 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Stojak na biżuterię My Jewels
Metalowy, 16x26 cm, wysokość 45 cm
(7)
W magazynie
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll Up M
2 szt.
(89)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Tesora
Drewniana, ø 13 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
13
14
15
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi