Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 634 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
PT LIVING
Wieszak ścienny Zig Zag
Metalowy, czarny/w naturalnym kolorze, szerokość 21 cm, wysokość 8,5 cm, głębokość 25 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bambusa
Ścienny/z półką, z mocowaniem Turbo-loc, bambusowy, w naturalnym kolorze, 10,5x18,5 cm, wysokość 14 cm
(183)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Stojak na ręczniki papierowe Celian
Drewniany, w naturalnym kolorze, ø 14,5 cm, wysokość 25,5 cm
(3)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Rafael
Odpowiedni do prania, w kolorze terakoty, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
My House
Narzuta Victory
Z mikropluszu, kremowa, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Bounde
2 szt., kremowe, 60x100 cm
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Touch
2 szt., odpowiednie do prania, kremowe, 60x100 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Wooly
Dla kotów, kremowe, 45x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Blue and green Daisy
350 ml, ze stali nierdzewnej, zielony/kremowy/turkusowy
(3)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Dodatkowa półka do kratki Tower
Magnetyczna, 20x6 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Magnetyczna mydelniczka
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 4,5x7 cm, wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mioli Decor
Figurka Girl
Metalowa, 17x3,5 cm, wysokość 31 cm
(17)
Dostawa od 11.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojaki na sztućce i serwetki zestaw Black Outdoor Kitchen Baco
2 szt., metalowe, czarne
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Maselniczka Duo
Kamionkowa, niebieska, 10,5x16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Diamond
Z mikropluszu, szara, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Ulubione
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(24)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
B.E.S.
Poduszka Luxury
Wypełniona pianką pamięciową, do spania, 45x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Poszewka na poduszkę Oba
Z satyny bawełnianej, na guziki, 50x70 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Egyptian Cotton
2 szt., z bawełny egipskiej, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Transparent
2 szt., ze szkła hartowanego, 30x52 cm
(52)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło dziecięce Forever Together
Z gumką, dwuosobowe, kwieciste, różowe, 135x190 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na kubki Tree
Stalowy, czarny, ø 19 cm, wysokość 44 cm
(16)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Pendor
2 szt., odpowiednie do prania, szare, 60x100 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Dozownik do mydła Essentials
Z żywicy polimerowej, szary, 250 ml, 9x9 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Kosz na pranie Pisces
Tekstylny, niebieski, 54 l
(193)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x9 cm, wysokość 36 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm, głębokość 7,5 cm
(28)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Worek próżniowy
(82)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Oyster
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Brabantia
Uchwyt na papier toaletowy ReNew
Ścienny, stalowy, w kolorze złota, 2x13 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Szczotka do WC Griso
Ceramiczna, szara, 12x15 cm, wysokość 32,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka na wannę Hanoi
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 70 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 220 ml, 7x9 cm, wysokość 16,5 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Martina
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 38x20 cm, wysokość 6 cm
(33)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na szczoteczki do zębów Desio
Z żywicy polimerowej, biały, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(46)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
KIS
Pojemnik C Box Style
Z pokrywką, plastikowy, biały, pojemność 27 l, 55x39x16 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Rivara
Ceramiczny, w kolorze złota, 400 ml, ø 10,5 cm, wysokość 12 cm
(93)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz Radka
Metalowy, czarny, 36x30,5 cm
(22)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Duo Steel
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 300 ml, 8x8 cm, wysokość 16 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy York
Drewniany, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 27x23 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Stojak na ręczniki papierowe Cat
Drewniany, czarny, 15x15 cm, wysokość 30 cm
(103)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw CT
2 szt., odpowiednie do prania, szare/w kolorze złota, 60x100 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
108
109
110
...
146
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt