Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 644 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Soft Storage Low
Z pokrywką, tekstylny, szary, 46x56x16 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Szczotka dla zwierząt
Szara
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hugo Frosch
Termofor Eco Classic Comfort
Ciemnoniebieski, 2 l
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
81 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Torba termiczna Budva
W kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Wieszak do prasowania parownicą Linn
Tekstylny, jasnoszary, 1,5x41,5 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Paprika
Bez wiercenia, w kolorze srebra, 32x8 cm, wysokość 5 cm
(58)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Nivala
Wisząca, stalowa, w kolorze srebra
(49)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Organizer łazienkowy Isalys
Na kosmetyki, bambusowy, w naturalnym kolorze, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Spirella
Organizer łazienkowy Agda
Na waciki, z żywicy polimerowej, biały, ø 9 cm, wysokość 11 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Rotho
Kuweta dla kota Eco Bonnie
Z plastiku z recyklingu, czarna, 39x57 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Penelope
Szary, 45x75 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Butelka na olej Olive
Pojemność 0,5 ml, szklana, zielona
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sunshine & Rainbow
3 szt., plastikowe, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Organizer łazienkowy Relief
Na waciki, porcelanowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Kosz na pranie Soft Storage
Tekstylny, beżowy, 69 l
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Carpino
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, czarna, ø 9,5 cm, wysokość 35 cm
(33)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Brasil
Plastikowa, czarna, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(146)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Belluno
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 400 ml, ø 8 cm, wysokość 13,5 cm
(101)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Wieszak na ścierki kuchenne Film Hook
Bez wiercenia, plastikowy, czarny, 2x5,5 cm, wysokość 5,5 cm
(23)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Pojemnik District
Z pokrywką/dekoracyjny, metalowy, niebieski, ø 10x6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Haczyk do szafy
Z plastiku z recyklingu, czarny, 6x22 cm, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Lunchbox Ellipse
600 ml, z widelcem, plastikowy, jasnoniebieski
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Leitz
Organizer WOW
Na dokumenty, plastikowy, 25x33 cm, wysokość 4 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer łazienkowy
Obrotowy, plastikowy, ø 28 cm, wysokość 17,5 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Sunny Gold
Biała/w kolorze złota, 60x60 cm
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Cirrus
Z mieszanki juty, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
Dostawa od 30.10.2026
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka rozgrzewająca
Czarna, 29x30,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik
550 ml, na żywność, kamienny, biały
(108)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn A
Bawełniany, zielony, w kropki, 110x30 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Summer Meadow
Jednoosobowa, 3-częściowa, zapinana na suwak, z nadrukiem, 140x200 cm
(11)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Butterfly Garden
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
RHS
Prześcieradło dziecięce Garden Animals
Z gumką, jednoosobowe, kwieciste, różowe, 90x190 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Auron
Plastikowa, w kolorze złota, 9x9 cm, wysokość 38,5 cm
(59)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Casa Selección
Pojemniki
2 szt., 1,7 l, na żywność, szklane, w kolorze srebra
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 8,5x30 cm
(795)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Roll-Up
6 szt.
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
13,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla kota Jute Ball
Z juty, w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, w kolorze srebra
(173)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Curry
2 szt., ze szkła hartowanego, z nadrukiem, 30x52 cm
(92)
W magazynie
79,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 2 szt.
LEIFHEIT
Zapasowe końcówki do mopa Tenso Power
2 szt.
(6)
W magazynie
79,99 zł
40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Padua
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 8x7 cm, wysokość 18 cm
(149)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bianca
Prześcieradło dziecięce Mini Star & Stripes
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, w gwiazdy, białe/niebieskie, 90x190 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar prześcieradła (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Festival
Ceramiczny, biały, 460 ml, 10x10 cm, wysokość 18 cm
(170)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Uchwyt na papier toaletowy
Ścienny/z półką, plastikowy, biały, 16x11 cm, wysokość 20 cm
(20)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Szczotka do WC Cleany
Ze stali nierdzewnej, ciemnoszara, 8x13 cm, wysokość 47 cm
(27)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Origin
Bez wiercenia, stalowa, czarna
(12)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
107
108
109
...
148
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt