Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 665 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, biały, 6 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 3-series
Jasnobrązowy
(3)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube 1000 g
Szary
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
OYOY Living Design
Poduszka
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 30x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Strawberry
Różowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Ima
Bez wiercenia, metalowy, czarny, 30x11 cm, wysokość 12 cm
(27)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Zegar Home
Wahadłowy/ścienny, wysokość 37,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 30x30 cm, wysokość 94 cm
(17)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Goldes
2 szt., odpowiednie do prania, czarne/w kolorze złota, 60x100 cm
(42)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Floret
2 szt., odpowiednie do prania, zielone/beżowe, 60x100 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 8x12,5 cm, wysokość 18 cm
(40)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
Ulubione
Joseph Joseph
Dozownik do mydła Presto™
Plastikowy, czarny, 250 ml, 7x7 cm, wysokość 15 cm
(60)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 45 l, 60x39x23 cm
(1)
W magazynie
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Nowość
LEIFHEIT
Pokrowiec na deskę do prasowania Perfect Steam S/M
Bawełniany, niebieski, kwiecisty, 125x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit H
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit M
40 szt., z taśmą, 60 l
(3)
W magazynie
83,99 zł
2,10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Metaltex
Akcesoria do montażu bez wiercenia zestaw Lonardo
2 szt., SafeFix
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Składana taca
50x30 cm, do serwowania/śniadaniowa, bambusowa
(32)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
douceur d'intérieur
Szczotka do WC Niagara
Z żywicy polimerowej, beżowa, ø 9 cm, wysokość 38,5 cm
(22)
Dostawa od 30.10.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Pojemnik na odpadki organiczne
Plastikowy, biały/szary, 18x24,5 cm, wysokość 17,5 cm, 2,5 l
(453)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Stojak na szczoteczki do zębów Tower
Stalowy, biały, 5,5x5,5 cm, wysokość 9 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt sufitowy na drążek do zasłony prysznicowej Era
Ścienny, metalowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Calista
Gumowy, brązowy, 50x80 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Tescoma
Obciążniki do kiszenia zestaw Della casa
Ceramiczne
(7)
W magazynie
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Rasse
2 szt., odpowiednie do prania, czarno-białe, 60x100 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Serro
Stalowy, czarny/brązowy, ø 17 cm, wysokość 67 cm
(22)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Gara
Stalowy, czarny, 6 l
(50)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Sigma
Ścienny, stalowy, czarny
(21)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ortanca
2 szt., odpowiednie do prania, 60x100 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Haczyk Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do szuflady
Tekstylny, 28,5x20 cm, wysokość 5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Home
Stalowa, kremowa, ø 9 cm, wysokość 37,5 cm
(58)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Lunchbox Make & Take
2 l, z podziałką, plastikowy, ciemnoszary
(10)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Vileda
Miotła Pet
Czerwona
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
Tefal
Lunchbox Master Seal To Go N1071310
2,6 l, plastikowy, zielony
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
83 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Blue Wood
2 szt., ze szkła hartowanego, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(45)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Concrete
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, 30x52 cm
(71)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowy, biały/w kolorze srebra, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(97)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer na przyprawy Jet
Bez wiercenia, z mocowaniem Static-loc, metalowy, czarny, 25x7 cm, wysokość 7,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Genova
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 6x14 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik
1,4 l, na żywność, szklany, czarny
(4)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
1
...
105
106
107
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt