Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 666 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka Nyla
Do spania, 40x70 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Mydelniczka Jainen
Betonowa, czarna/szara, 13x9 cm, wysokość 3 cm
Dostawa od 14.12.2026
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Kubek na szczoteczki do zębów Spalsh
Marmurowy, w naturalnym kolorze, ø 7,5 cm, wysokość 10 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Lili
Silikonowy, niebieski/pomarańczowy, 1,1 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Tazu
Lniana, 30x50 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Nacha
Z mieszanki lnu, na zamek , 45x45 cm
(1)
W magazynie
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Belor
13x32 cm, ceramiczna
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85,19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Półka łazienkowa
Ścienna, stalowa, w kolorze srebra
(39)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
PT LIVING
Stojak na papier toaletowy Clean
Bambusowy, w naturalnym kolorze, ø 15 cm, wysokość 46 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Opaska na oczy
Biała/zielona/różowa
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Pure
Ścienna, plastikowa, biała, 16x15,5 cm, wysokość 36 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Dozownik do mydła Tower
Plastikowy, biały, 250 ml, 5,5x5,5 cm, wysokość 18,5 cm
(26)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt z kubkiem Film Hook
Plastikowy, biały, 7x7 cm, wysokość 9,5 cm
Dostawa od 22.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Stojak na noże BLACK
Plastikowy, czarny
(20)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Haczyki zestaw Rof
2 szt., ścienne, metalowe, czarne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Nerno
Ceramiczny, czarny
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, czarna
(12)
Dostawa od 22.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Wazon Havor
Ceramiczny, fioletowy/kremowy, ø 10 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Angelica
Jasnobrązowy, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Organizer Elisa Restore Paper Laminate
Na artykuły papiernicze, kartonowy, 12,5x33 cm, wysokość 12,5 cm
(4)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Organizer kuchenny
Brązowy, ø 5 cm, wysokość 5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
500 ml, z podziałką, turkusowy
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Organizer do lodówki Kira
Plastikowy, bez wiercenia, biały, wysokość 10 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Woodland Crochet
Czerwona, 35x20 cm
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Universe of Sleeping
Poduszka Sofa
Wypełniona pierzem, dekoracyjnej, 55x55 cm
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (5)
-15% z kodem
Brandani
Pojemnik na żywność
Szary
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Dywanik łazienkowy Cuddly
Odpowiedni do prania, jasnoszary, 50x80 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ociekacz Filia
Na butelki, plastikowy, szary, 29x12,5 cm
(54)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do naczyń SinkTech
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Pojemniki
3 szt., 450 ml/1 l/1,5 l, na żywność, szklane
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Szufelka i zmiotka SinkSide
Z plastiku z recyklingu
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na przyprawy Uno
Obrotowy, ze stali nierdzewnej, szary, ø 26,5 cm, wysokość 1,5 cm
(600)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Z mikropluszu, fioletowy, 1,8 l
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Ego Dekor
Zestaw na olej i ocet Authentic
2 szt., 300 ml, szklany
(25)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Black
500 ml/1,2 l, czarny
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Brabantia
Pokrowiec na deskę do prasowania New Dawn B
Bawełniany, zielony, w kropki, 124x38 cm
(2)
W magazynie
72 zł
z kodem
84,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
LEIFHEIT
Ściągaczka do okien 3in1
Zielona, długość 32 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Abby
Bawełniana, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Sass & Belle
Termofor Coco Capybara
Beżowy
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Sonate
Dwuosobowa, 3-częściowa, zapinana na zatrzask, dwustronna, z mikrowłókna, z nadrukiem, biała/ciemnoszara, 240x220 cm
(1)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Chlebak BLACK
Metalowy, czarny, 20x21,5 cm
(34)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Zestaw piersiówki i kieliszków Spirit of Adventure
3 szt., 220 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Organizer na przyprawy
Ze stali nierdzewnej, czarny, 6x28 cm, wysokość 22 cm
(39)
W magazynie
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Crochet Print
Z mikropluszu, 130x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Z pedałem, plastikowy, biały, 6 l
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
104
105
106
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt