Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Filtry
W magazynie
Nowości
Premium
Cena
Dostępność
11 407 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
ZicZac
Taca Querco
Ø 36 cm , korkowa
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Koszyk na drewno
(3)
Dostawa od 29.10.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk
Wiszący, metalowy, w kolorze srebra, 28x49 cm, wysokość 17 cm
(22)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Lustro Tower
Kosmetyczne, ø 17,5 cm
(8)
Dostawa od 22.10.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Elba
Regulowany, metalowy, kremowy, 120 - 210 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Charm
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(4)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Green
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
75,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Parasolnik Smart
Metalowy, biały, 6,5x20 cm, wysokość 9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Blue Edition
Próżniowy, plastikowy, niebieski, 65x45x27 cm
(7)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Multi
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 50 l, 59x39x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
iDesign
Organizer iD Wallspace
Ścienny, z plastiku z recyklingu, 32x31x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Lemons
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
37,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Wooden
2 szt., ze szkła hartowanego, w naturalnym kolorze, ze wzorem drewna, 30x52 cm
(9)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Seersucker Frill Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, różowa, 135x200 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Stojak na zegar
10x10 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw
3 szt., odpowiednie do prania, szare, 50x90 cm
(9)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Flakes
Dla psów, zamszowe, szare, 107x62 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Cordoba
Tekstylny, szary, 68 l
(83)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Pojemnik Grand Cru
Na żywność, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Koszyk Caracas L
Wiklinowy, w naturalnym kolorze, wysokość 26 cm
(102)
W magazynie
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Hanging Vacuum M/L
4 szt.
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Takamaka
Ścienny, ø 40 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, geometryczne, 30x52 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Dywanik łazienkowy Classic
Odpowiedni do prania, żółty, 50x80 cm
Dostawa od 26.10.2026
128 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-15% z kodem
Casa Selección
Szafka na klucze
Ścienna
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Merry Christmas
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, 60x100 cm
Dostawa od 15.12.2026
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sassy B
Pościel Stripe Tease
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski, biała/różowa, 200x200 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, bordowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, ciemnoszare, 240x200 cm
(37)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Classic Plus
Ścienna/narożna, stalowa, czarna
(167)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Leopold Vienna
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, metalowy, czarny, 50,5x19 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Arya
2 szt., odpowiednie do prania, jasnobrązowe, 60x100 cm
(32)
Dostawa od 04.11.2026
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kubek termiczny Singles
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Bigso
Pojemnik Engla Christmas Storage
Z pokrywką/dekoracyjny, kartonowy, 37x50x15 cm
(1)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Alk
W kolorze khaki/beżowy, 130x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, białe/kremowe, 240x200 cm
(28)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę White Botany
Lniana, na zamek , kwiecista, 40x40 cm
(5)
Dostawa od 19.11.2026
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Gardinia
Karnisz Válec
Regulowany, metalowy, w kolorze srebra, 190 - 340 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Maksymalna długość (2)
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Surface
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 12x17,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Morris
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw na olej i ocet Essentials
320 ml, porcelanowy, biały/czarny
(8)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Crushed Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(6)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Face
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Leaves
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(29)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Kitchen Rules
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z napisami, 30x52 cm
(16)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Universal
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(272)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
103
104
105
...
238
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt