Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Luxusné akcesoria do domu
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Dekoracje
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
12 666 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Restilo
Dywanik łazienkowy Bati
Odpowiedni do prania, fioletowy, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Spirella
Kosz na śmieci Adelar
Z pedałem, stalowy, jasnoniebieski, 3 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
MSV
Lustro Oslo
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 10,5x16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
MSV
Lustro Ania
Kosmetyczne, z oświetleniem, 15x20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Lustro Assisi
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 3x, ø 17 cm
(65)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Hexa
Ceramiczna, biała, 12x12 cm, wysokość 39,5 cm
(57)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Foutastic
Dywaniki łazienkowe zestaw Ceramic
2 szt., odpowiednie do prania, niebieskie, 60x100 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, brązowa, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szarobeżowa, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Hermia
Pojemniki na żywność
4 szt., zielone, 3,5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Rosemary
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, z nadrukiem, 30x52 cm
(71)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Półka łazienkowa Luxy
Bez wiercenia/narożna, stalowa, w kolorze srebra z połyskiem
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Ociekacz
Stalowy, jasnoszary, 46,5x31 cm
(87)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Półka łazienkowa Hanoi
Wisząca, bambusowa, w naturalnym kolorze
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Suszarka na pranie
Wisząca, szara/w kolorze srebra, metalowa, długość powierzchni suszenia 6 m
(38)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Uchwyt na gąbkę Tower
Wiszący, metalowy, biały, 16x6 cm, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer na sztućce do szuflady
Plastikowy, biały/szary, 40 x 32 cm
(41)
W magazynie
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Sweety
Zielony, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Ruffled
Bawełniana, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Westmark
Kubek termiczny Viva
400 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoszary
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady
Drewniany, w naturalnym kolorze, 43 x 31 cm
(153)
W magazynie
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Curver
Pojemnik Essentials Transparent
Z pokrywką, plastikowy, pojemność 45 l, 57x40x30 cm
(17)
W magazynie
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki Fresco
16 szt., 400 ml/800 ml/1,1 l/1,5 l, na żywność, plastikowe, szare
(10)
Dostawa od 04.11.2026
75 zł
z kodem
87,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
Blomus
Uchwyt na dozownik do mydła Sono
Ścienny, ze stali nierdzewnej, różowy, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
87,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Ulubione
Vileda
Pokrowiec na deskę do prasowania Total Reflect
Bawełniany, z nadrukiem, 130x45 cm
(63)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, adamaszkowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Prześcieradło So Soft Satin Stripe
Z gumką, dwuosobowe, satynowe, białe, 150x200 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
S|P Collection
Dozownik do mydła Suds
Z żywicy polimerowej, biały, 250 ml, ø 7 cm, wysokość 16,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Metaltex
Stojak na telefon komórkowy My Pocket
Metalowy, 14x26 cm, wysokość 23 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko
Próżniowy, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, ze stali nierdzewnej, czarny, 44x31 cm, wysokość 5 cm
(121)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Serena
Jasnobrązowy, 50x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Splash
Jasnoszary, 50x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Viola Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 10x24,5 cm, wysokość 32,5 cm
(7)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
43,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Koszyki zestaw Morella
2 szt., z trawy morskiej, w naturalnym kolorze, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
Blomus
Kubek na szczoteczki do zębów Sono
Ceramiczny, kremowy, ø 9 cm, wysokość 11 cm
(17)
W magazynie
87 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bigso
Kosz na śmieci Aries Canvas Paper Laminate
Biurowy, kremowy
(4)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na buty Shoe-In Compact
Plastikowy, beżowy, 35x23,5 cm, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Pottery
Ceramiczna, jasnobrązowa, ø 12,5 cm, wysokość 39,5 cm
(77)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop 1000 g
Czarny
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Stab Stitch
Czarna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Velveteen
Z mikropluszu, jasnobrązowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Pojemnik na przysmaki Dog Fantasy EcoStyle
Beżowy, ø 14,5 cm, wysokość 19 cm, 2,3 l
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Basil
2 szt., ze szkła hartowanego, ciemnoszare, 30x52 cm
(182)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Allstar
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Marble
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, 30x52 cm
(197)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
102
103
104
...
147
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt