Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 284 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Karup
Materac futon Basic
140x200 cm, ekstra twardy, biały, grubość 11 cm
(4)
Dostawa od 27.10.2026
1 597 zł
z kodem
1 879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz The Moon
Ø 70 cm, drukowany
(4)
Dostawa od 04.11.2026
598 zł
z kodem
704 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
My House
Pościel Eugen
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, w paski/w kratkę/z nadrukiem, 140x200 cm
(4)
Dostawa od 16.10.2026
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Plaček Pet Products
Legowisko dla kota Magic Cat Lilly
Beżowe, 34x34 cm, wysokość 45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Art Deco Pearl
Niebieska, 45x45 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
JAHU collections
Poszewka na poduszkę Flower
Na zamek , z nadrukiem, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw Brushed
2 szt., flanelowe, kopertowe, 50x75 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Organizer
Drewniany, 10x27 cm, wysokość 33 cm
(4)
Dostawa od 02.11.2026
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wallity
Lustro Quantum Idea
Ścienne, 110x60 cm
(4)
Dostawa od 11.11.2026
518 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Biolina
Z gumką, dwuosobowe, z bawełny organicznej, szare, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnozielone, 240x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Percaline
Z gumką, dwuosobowe, z perkalu bawełnianego, antracytowe, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, jednoosobowe, flanelowe, białe, 90x200 cm
(4)
Dostawa od 26.10.2026
79 zł
z kodem
92,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Plain Flanel
Z gumką, dwuosobowe, flanelowe, niebieskie, 180x200 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Mila Home
Pościel
Dwuosobowa, z prześcieradłem, na zakładkę, luksusowa, z bawełny renforcé, czarna/szara, 200x220 cm
(4)
Dostawa od 15.12.2026
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Andrea Simone
Prześcieradło Boxspring
Z gumką, jednoosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, niebieskie, 200x220 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywanik łazienkowy Grid
Odpowiedni do prania, tekstylny, biały/beżowy, 50x80 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
90 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ergonomiczna Comfort
Czarna, 25x43 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Graphene
Dla psów, szare, 55x40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Diamond
Z mikropluszu, ciemnozielony, 130x170 cm
(4)
Dostawa od 04.11.2026
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Leo
Z szenilu, na zamek , 40x40 cm
(4)
Dostawa od 30.10.2026
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Nordic Shapes
140x70 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(4)
Dostawa od 04.11.2026
960 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WOOOD
Lustro Philou
Ścienne, 59x60 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
266,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Deska sedesowa Vitamine
37 x 41,5 cm, pomarańczowa
(9)
W magazynie
81 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw Optic
4 szt., na zamek , geometryczne/3D, 43x43 cm
(9)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Munro Stag Check
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, geometryczna, czerwona, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Metaltex
Uchwyt na papier toaletowy Origin Lava
Bez wiercenia/z półką, ze stali nierdzewnej, czarny, 11x22 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Maselniczka Fattoria
Ceramiczna, biała/kremowa, 19x11 cm
(9)
Dostawa od 21.10.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bralia
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, plastikowa, w kolorze srebra
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Półka łazienkowa Bivio
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, aluminiowa, w kolorze matowej czerni
(16)
Dostawa od 26.10.2026
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Germania
Wieszak ścienny Ameca
W dekorze dębu, w naturalnym kolorze, szerokość 15 cm, wysokość 170 cm, głębokość 3 cm
(11)
W magazynie
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Hermia
Organizer łazienkowy
Na kosmetyki/obrotowy, plastikowy, ø 23 cm, wysokość 30,5 cm
(11)
W magazynie
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Wieszak na ręczniki
Bez wiercenia, metalowy, w kolorze srebra, 25,5x14,5 cm, wysokość 14,5 cm
(19)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Dot Arch
2 szt., odpowiednie do prania, aksamitne, beżowe, 60x100 cm
(8)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Woodman
Wieszak Eigen
Z litego drewna dębowego, czarny, wysokość 175 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
603 zł
z kodem
709 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Brushed
Dwuosobowa, zapinana na guziki, ciepła, flanelowa, beżowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
167 zł
z kodem
195,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Figurki zestaw Cyclists
2 szt., metalowe, 24x18 cm, wysokość 22 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
365 zł
z kodem
429 zł bez kodu
214,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Dwuosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 200x200 cm
(8)
W magazynie
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Hermia
Pojemniki na żywność
10 szt., plastikowe
(8)
W magazynie
65 zł
z kodem
75,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Catherine Lansfield
Poszewki na poduszki zestaw So Soft Easy Iron
4 szt., z mikrowłókna, kopertowe, 50x75 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
16 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Leo
Z szenilu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea Bamboo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarna/w naturalnym kolorze, 13x9 cm, wysokość 41 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Frosted Branches
Bawełniana, ze świątecznym motywem, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dmuchawa do rozpalania
38x14 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, ciemnoszare, 77x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
1
...
87
88
89
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt