Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu z kodem zniżkowym
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Pojemniki i organizery
Akcesoria kominkowe
Karnisze i szyny
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
11 302 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Leo
Z szenilu, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea Bamboo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, czarna/w naturalnym kolorze, 13x9 cm, wysokość 41 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Frosted Branches
Bawełniana, ze świątecznym motywem, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Dmuchawa do rozpalania
38x14 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Ashes of Roses
Lniana, kopertowa, 40x60 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Love Story
Legowisko Fluffy
Dla psów, ciemnoszare, 77x50 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Isera
Bez wiercenia, z mocowaniem UV-Loc, w kolorze srebra, 7,5x15,5 cm, wysokość 5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Astera
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 39x60 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy
Drewniany, w naturalnym kolorze, 55x55 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(10)
W magazynie
179 zł
z kodem
211 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Dywaniki łazienkowe zestaw Cracks
2 szt., odpowiednie do prania, białe/czarne, 60x100 cm
(16)
W magazynie
98 zł
z kodem
114,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mila Home
Narzuta Waffle
Bawełniana, kremowa, 220x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
House Nordic
Zegar Vienna
Ścienny, wysokość 33 cm
(7)
W magazynie
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Szczotka do WC Orea
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, biała, 12,5x9 cm, wysokość 39 cm
(7)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Mijolnir
Narzuta Serenity
Bawełniana, szara, 200x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na karmę Tower
Biały, 20x30 cm, wysokość 19 cm, 6 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Compactor
Koszyk
Z juty, w naturalnym kolorze, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
106 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Kubek podróżny Periodic Table
350 ml, ze stali nierdzewnej, kremowy/turkusowy
(7)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Bigso
Organizer Ingrid Paper Laminate
Z szufladką, kartonowy, 25,5x16 cm, wysokość 20,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Maximex
Poduszka wielofunkcyjna
Niebieska, 33x33 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Emilia Floral
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, kwiecista, biała, 200x200 cm
(7)
W magazynie
130 zł
z kodem
152,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Tropic Tiger Leaf
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, zielona/brązowa, 135x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
W magazynie
26 zł
z kodem
30,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
SP TREND
Karnisz Eta
Regulowany, metalowy, w kolorze matowej czerni, 120 - 210 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 240x300 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Orion
Kosz na śmieci Slim
Z pedałem, plastikowy, szary, 15 l
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Prześcieradło Lina
Dwuosobowe, bawełniane, jasnozielone, 180x290 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Zestaw do czyszczenia żelazka
2 szt., niebieski, 3x3 cm, wysokość 9 cm
(17)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
17,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Jade
Odpowiedni do prania, ciemnozielony, 45x75 cm
(15)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Pościel Alianor
Jednoosobowa, zapinana na zatrzask, bawełniana, niebieska, 140x200 cm
(15)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw
2 szt., na zamek , kwieciste/strukturalne, 43x43 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
170 zł bez kodu
85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Duo
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 60x12 cm, wysokość 4,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Metaltex
Mydelniczka Gravity
Plastikowa, szara, 8x14 cm, wysokość 1 cm
(9)
W magazynie
14 zł
z kodem
17 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Deska do prasowania Affinity
Z regulowaną wysokością, szara, 114x36 cm
(9)
Dostawa od 06.11.2026
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Pagani
Ścienne, 57x160 cm
(13)
W magazynie
484 zł
z kodem
569 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Cuddly
Jednoosobowa, zapinana na guziki, bez prasowania/ciepła, z mikropluszu, brązowa, 135x200 cm
(11)
W magazynie
162 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Pomarolo
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 17x25 cm, wysokość 70,5 cm
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rolser
Pokrowiec na deskę do prasowania K-Surf
Bawełniany, czarny, 141x48 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bigso
Organizery zestaw Hakan Paper Laminate
2 szt., na dokumenty, kartonowe, 31x23 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
84 zł bez kodu
42 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karup
Materac futon Traditional
140x200 cm, ekstra twardy, czarny, grubość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 954 zł
z kodem
2 299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Bigso
Organizer Walter Paper Laminate
Z szufladką/na dokumenty, kartonowy, 25,5x33,5 cm, wysokość 13 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Pojemnik Prescott
600 ml, na kawę, metalowy, w kolorze miedzi/w kolorze brązu
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Poszewka na poduszkę Lina
Bawełniana, kopertowa, 50x70 cm
(6)
W magazynie
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Obraz Obix
80x100 cm, na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
475 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Jasnoróżowa, 220x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
105 zł
z kodem
123,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Dywanik łazienkowy Diatonella
Szybkoschnący, okrzemkowy (z diatomitu), szary, 35x45 cm
(6)
W magazynie
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Premier Housewares
Stojak na kubki Hirano
Metalowy, w kolorze srebra, ø 15 cm, wysokość 34 cm
(6)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
88
89
90
...
236
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt